Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

VEC / WNDS PAPER / 1:?

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

VEC / WNDS PAPER / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 07 Mar 2023 17:54

Čaute,
prednedávnom som na Netflixe pozeral nový seriál z prostredia Adams Family konkrétne o dcére Wednesday. Seriál môžem len odporučiť a hlavne ma v ňom upútala chodiaca paprčka " Vec". Keďže seriál sa stal veľmi rýchlo hitom nenechalo na seba dlho čakať a objavil sa na nete aj model vyššie spomenutej ruky. Model vytvoril autor WNDS PAPER a keďže som ho našiel voľne dostupný hneď som sa do neho pustil. Samotný model je rozložený na 6 strán A4 formát. Má výšku 267mm. Neviem či to je v mierke 1:1 nakoľko je to celkom riadna opacha oproti reálnej ruke. Asi ju odfaklili ich sluhovi a jemu narástla nová :haha:

Report

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: VEC / WNDS PAPER / 1:?

Príspevokod užívateľa developer10 » 08 Mar 2023 07:39

Ahoj Juraj, toto sa len tak nevidí a páči sa mi, ako toto technikovo-budovové prostredie oživuješ takýmito postavičkami. Oceňujem výber, keby si si vybral Wednesday, tak na tú som po posledných karnevaloch alergický, všade bola, v každej škôlke, škole, na ľade :bad smile: :beaten:

A už viem, prečo Ti to tak dobre ide, keď máš také malé ručičky :haha: Tým chcem povedať že fakt vyzerá skôr veľkostne ako Thanosova tá ruka :haha:

Paráda! Trim še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
sunto | 44
Príspevky: 410
Meno: Juraj
Bydlisko: Melčice-Lieskové, okr. Trenčín

Re: VEC / WNDS PAPER / 1:?

Príspevokod užívateľa sunto » 12 Mar 2023 22:00

ďakujem veľmi pekne rád prispievam na tomto fóre svojou troškou, možno niekedy skúsim aj nejaký ten vehicel alebo domček na stračej nôžke :haha:

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: VEC / WNDS PAPER / 1:?

Príspevokod užívateľa Roman » 13 Mar 2023 17:36

ruku v seriali hral herec ted cassidy co hral sluhu lurcha

Návrat na "Figúrky a zvieratá // Figures & Animals"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných