Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Kostol Najsvätejšej Trojice v Takeley / samo / ±1:100

Model by som si zlepil v spracovaní:

detailnom (ľudsky znesiteľná mierka je 1:50-1:75), už sa teším na vitráže a patinu!
2
15%
jednoduchom (zlepiteľné možno aj v 1:150), bude to ďalší kostolík do zbierky, ale nič výnimočné
2
15%
chcem oboje, teda najzložitejšie časti by obsahovali diely v jednoduchej aj zložitej verzii (mierka bližšie neurčená)
9
69%
 
Celkom hlasov: 13
Užívateľov profilový obrázok
samo | 28
Príspevky: 621
Meno: Samo
Bydlisko: UK

Re: Kostol Najsvätejšej Trojice v Takeley / samo / ±1:100

Príspevokod užívateľa samo » 11 Jan 2021 01:30

Presne ako hovorí Trak-Tor, hore je len ochutnávka. PDF-ko a ďalšie materiály sem v tejto fáze ani nejdem dávať, keďže sem-tam ešte robím malé úpravy a zakaždým to aktualizovať na viacerých miestach je babračka. Kto chce, ozve sa mi. Tak, ako tujano -- už som mu poslal poštového holuba so všetkým :)

Vďaka za pochvalu, Trak-Tor. Na to, že je to kostolík, je model celkom veľký: V 1:100 má samotná stavba temer 33x21 cm.

Užívateľov profilový obrázok
tujano | --
Príspevky: 88

Re: Kostol Najsvätejšej Trojice v Takeley / samo / ±1:100

Príspevokod užívateľa tujano » 11 Jan 2021 19:49

Žiaden holub nedorazil...

Užívateľov profilový obrázok
samo | 28
Príspevky: 621
Meno: Samo
Bydlisko: UK

Re: Kostol Najsvätejšej Trojice v Takeley / samo / ±1:100

Príspevokod užívateľa samo » 11 Jan 2021 23:25

Myslím, že sme to už doriešili. Niekedy SS-ky blbnú a e-mailové adresy sa ukážu menej spoľahlivé, než reálne holuby :wink:

Návrat na "Architektúra // Architecture"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných