Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Biela veža a kaplnka sv. Klimenta - Hradec Králové /Ondrej Hejl/ 1:192

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2789
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Biela veža a kaplnka sv. Klimenta - Hradec Králové /Ondrej Hejl/ 1:192

Príspevokod užívateľa sony » 06 Mar 2023 18:43

HlavaXXII napísal:Veľmi pekne si sa vyhral s každým detailom. Za mňa palec hore

Ty si tento model, dakedy pradávno staval, takže vieš ako fajnovo sa lepil, dakujem za uznanie.

Jano 100 napísal:Mne ako milovníkovi architektúry ( akurát nemám na ňu nikdy čas ) veľmi oku lahodiace

Tiež sa radím do tejto skupiny, tiež mám architektúru veľmi rád, len nie vždy je na ňu čas, preto som sa terazky premohol, vyskúšaj aj ty.

martin1807 napísal:Tie vežičky.

áno, tie vežičky to bol ten pravý záhul!!!

iconmaster napísal:Skvelá práca Sony, parádne vyšperkované detaily!

tento model si priam žiadal trošku sa pohrať, aj keď všetci vieme, že všetko sa dá viac.

WanRayen napísal:Nádhera.

toto bol presne dôvod, prečo som sa pustil do stavby. Je to nádherná stavba aj naživo.

developer10 napísal:Ja by som sa ešte pohral s ručickami na ciferníkoch, ale neviem, či by to už nebolo moc.

a vieš, že som skúsil aj ručičky vyrezať, ale nepáčilo sa mi to, keďže boli predtlačené a tá opačná strana ručičky z drôtiku nevyzerala vierohodne. A pri jemnom odsadení bolo vidieť pozadie tlače, tak som to nakoniec zavrhol.

Fito napísal:Nádhera, dobre si spravil že si "zablúdil" do tejto kategórie. Mám pocit že ti to tu ide lepšie ako lietadielka

tak dík, ale inak tiež mám ten pocit, že to až celkom dobre vyšlo, s lietadlami je teda podstatne viacej trápenia. I ked aj vežička celkom dosť potrápila.

Trak-Tor napísal:Veľmi vydarené

dakujem, fakt som si stavbu užíval
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
HlavaXXII | 47
Majster - Kráľ lietadiel
Príspevky: 1580
Meno: Marek

Re: Biela veža a kaplnka sv. Klimenta - Hradec Králové /Ondrej Hejl/ 1:192

Príspevokod užívateľa HlavaXXII » 06 Mar 2023 19:35

Pedant nie len v modelovaní, ale ešte aj v odpovedaní :wink:
A teraz už šup šup na to lietadlo :P
Q: nemozem spravit len tak zeby dobre bulo...musi byt najlepsi

Návrat na "Architektúra // Architecture"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní