Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Sienna katedrála - canon, mierka neuvedená

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Sienna katedrála - canon, mierka neuvedená

Príspevokod užívateľa bodie4 » 14 Feb 2023 19:12

Skôr, ako predstavím dokončený model, dovoľte mi poďakovať toudimu za pomoc. Zo stránky canonu si sťahujem modely architektúry, ale posledné mi trochu sťažili. Našťastie toudi zapracoval a tak mám ďalší model k dispozícii... Ešte raz veľká vďaka, toudi. Takže dokončil som model katedrály v Sienne. Ide o 17 strán. Klasicky som si ich zväčšil a postupne zlepil. Výsledok môžete vidieť sami. Viem o svojich chybách, ale stále ma to baví a rád môžem, aspoň takto, ponúknuť ďalším modelárom inšpiráciu, lebo aj mňa to niekedy vyzve k tomu, že si postavím model, ktorý sa mi zapáči. Nakoniec ešte pridám spoločné foto mojich posledných troch modelov. K celkovému zhodnoteniu snáď len toľkoto. Model je pekne spracovaný po grafickej stránke a robil sa v pohode. / Sedelo všetko./ Nemusíte si ho zväčšovať ako ja. Ak chcete, šikovnejší si môžu vynechať prechodovú časť, aby ste mali iba katedrálu. / To je iba moje doporučenie./ Môj model má rozmery 50 x 45 cm. / Aby bol v rovnakom pomere ako všetky moje modely z tejto stránky./


Návrat na "Architektúra // Architecture"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných