Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3659
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 03 Júl 2022 20:00

Tak ako chlapi?
Zostávate do utorka?
V akej zostave?
My sme dnes pár hodín meškali, takže to už nedám.
Ale zajtra by som prišiel, ak by to stálo za to.
:P
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
pisho66 | 39
Príspevky: 1421
Meno: Martin
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa pisho66 » 03 Júl 2022 22:19

Funguje to tu do utorka, takže urcite príď. Ešte nás tu pár ostalo
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa Fito » 04 Júl 2022 09:09

Ja už som doma, dobre bolo, krátko bolo, dve noci som bol, a ani hviezdy som si poriadne nestihol pozrieť.
Ale rád som opäť po dlhej dobe videl známe tváre, bolo sa veru o čom rozprávať.
Aj lietadlo na bežiacom páse bolo.
Tino chýbal, takže zase nevieme či tam boli, alebo neboli.
Snáď nabudúce v plnej zostave.

Barbieri všetkých krajín, spojte sa!
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3659
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 04 Júl 2022 10:05

Som na ceste.
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 04 Júl 2022 10:26

Aj som rozmýšľal, či nepôjdem s Trak-Torom, ale stále som chorý, takúto dovolenku som ešte nezažil teda...

:beat plaster: :haha:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
spider | 32
Príspevky: 974
Meno: Stano
Bydlisko: Trenčín

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa spider » 04 Júl 2022 11:52

Ak stihnem vybaviť nejaké veci, prídem ešte raz, niekedy poobede, nechajte mi niečo z halušiek :haha:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3659
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 04 Júl 2022 16:49


Od budúceho ročníka navrhujem premenovať na "kulinárska" hvezdáreň.
:wink:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3659
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 05 Júl 2022 13:49

Na záver sme odovzdali putovný pohár najusilovnejšiemu lepičovi:

Pekne sme upratali a už sme doma.
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa serpens » 05 Júl 2022 14:22

Tak ja už som doma (krátko bolo)...

Pri "odovzdávaní kľúčov" som do knihy vyhradil miesto, keďže tento rok sme potrebovali odísť na rýchlo. Aj by som niečo nakreslil, ale môj nevyspatý mozog bol spomalený natoľko, že má nič nenapadlo, až cestou späť v aute ma "osvietilo", tak keď sa najbližšie vrátime a nezabudnem do vtedy, tak to tam šupňem (ak teda nebude mať niekto lepší nápad)...

Som veľmi rád, že sme sa tam opäť stretli. Z počiatku to vypadalo, že to bude trojchlapová záležitosť, ale ako sa prvý deň blížil ku koncu, čísla sa polepšili (nevraviac o cene gulášu :haha:). Aj keď sa tohtoročná akcia nevidela na takej divokej funny vlne, ako to bolo pri prvých akciách, som veľmi rád, že som vás mohol stretnúť...

Ďakujem všetkým, ktorí prišli aj tým, ktorí chceli prísť a nevyšlo im to. A obzvlášť vďaka každému, kto pomohol s čímkoľvek!

Prajem veľa síl tým, ktorí to potrebujú! Obdivujem a cítim si toho, že prišli! Chlapi držte sa!

Myslel som si, že guláš už nemôže byť lepší a že sme dosiahli vrchol, ale hlboko som sa mýlil. Peťo si môže s hrdosťou ponechať titul aj na ďalší rok :victory:

Vďaka Developerovi sme si zas rozšírili znalosti gastronómie a pochutnali si na výbornej večeri :dribble: :still dreaming:

A to tie halušky :still dreaming: ako to ten Peťo robí?!?

Ešte by som čo to popísal, ale musím sa ísť "odmoriť" a nastaviť detox plán :haha:, tak nechávam priestor aj iným, nech doplnia medzery!

Ľudkovia, bolo mi cťou a potešením stretnúť sa!
Držte sa, veľa síl a nech sa vám vydarí všetko na čo siahnete!
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa iconmaster » 05 Júl 2022 17:39

Už som nejakú chvíľku doma a verím, že aj Petopato šťastne dorazil domov. Týmto mu ďakujem za odvoz!

Asi sa zhodneme na tom, že tento rok atmosféra bola trošku iná tým, že sme sa spúšťali do "ťažkých" nemodelárskych diskusných tém, ako aj Miro napísal. Na druhej strane sme stihli absolvovať dva mini workshopy na tému Rhino a rezací ploter. Počasie dovolilo aj akési "VIP pozorovanie" nočnej oblohy, dokonca aj kométu C/2017 K2 PANSTARRS (snáď si pamätám správne na názov a našiel správne číslo). Tradičné varenie bolo samozrejme tiež stredobodom akcie a vďaka Developerovi pribudlo na menu ďalší gastronomický zážitok :victory: Guláš, bryndzáky aj punčové rezy boli vynikajúce! Gulášmajstrovi bude treba nastaviť to počítadlo k titulu :wink:
Na prezentáciu ani nebol priestor a čas, tak snáď o rok to dáme a pre väčšie obecenstvo. Takisto, je škoda, že sme nestihli trochu hlbšie rozdiskutovať Nitru, keďže účasť Fita a Tak-tora sa neprelínala.

Je mi ľúto, že ste viacerí vypadli na poslednú chvíľu. Želám každému rýchle uzdravenie, kto nemohol prísť zo zdravotných dôvodov!
Bez Tina to bolo organizačne trochu ťažšie, či už zariadiť workshop alebo pri odchode, keď pán riaditeľ prišiel zavrieť bránu a my sme ešte raňajkovali, lebo sme nevedeli do kedy môžeme ostať.

serpens napísal:Pri "odovzdávaní kľúčov" som do knihy vyhradil miesto, keďže tento rok sme potrebovali odísť na rýchlo. Aj by som niečo nakreslil, ale môj nevyspatý mozog bol spomalený natoľko, že má nič nenapadlo, až cestou späť v aute ma "osvietilo", tak keď sa najbližšie vrátime a nezabudnem do vtedy, tak to tam šupňem (ak teda nebude mať niekto lepší nápad)...

Super, ak si to stihol. Môžeme dať do kopy digitálny náčrt a o rok to prekreslíme do knihy :)

Pevne verím, že sa vidíme o rok a to možno aj vo väčšej zostave. Už len dúfať, že nás tam pustia aj o rok!

Príliš veľa som toho nefotil, tak aspoň zopár záberov spod ohniska:


Fito napísal:Aj lietadlo na bežiacom páse bolo.

Dôkazový materiál:


A na záver skupinovka, i keď nie úplná (kvôli "fluktuácii" účastníkov). Na fotke chýbajú Trak-Tor, ktorý dorazil v pondelok a okrem neho nás v sobotu navštívili Potkan a Mišec:

Návrat na "Archív 2022"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných