Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa developer10 » 23 Jún 2022 00:47

iconmaster napísal:…Akurát bude potrebný notebook, na ktorý môžeme nainštalovať softvér (môj starý NB ešte fičí na Win XP, neviem či na tom to rozbehnem)..


Ja noťas budem brať, takže ak sa nezmestí gulášmajstrovi, môžte zneužit môj ;) Lepiť asi nebudem, tak budem očumovať s vami tie moderné zázraky.

A ideme vôbec? Nejak sa neodpočítava tak neviem, či to platí…

Trimce še, vidíme sa, a keď sa nevidíme, tak sa nahmatáme (pre BA aktuálne :beat plaster: :) )
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3221
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa WanRayen » 23 Jún 2022 06:25

8 dní do štartu.
Už sa to blíži.
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
spider | 32
Príspevky: 974
Meno: Stano
Bydlisko: Trenčín

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa spider » 23 Jún 2022 08:00

iconmaster napísal:Síce nerád vláčím so sebou pol domácnosti, ale ak sa to zmesti Gulášmajstrovi do auta, môžem doniesť. Inak s vyrezávaním dielov veľmi nemám skúsenosti, používal som iba pár krát na doplnky (dezén, písmenká a rezanie z fólií). Akurát bude potrebný notebook, na ktorý môžeme nainštalovať softvér (môj starý NB ešte fičí na Win XP, neviem či na tom to rozbehnem)..


V pohode, rozumiem, nemusíš to teda nosiť, nebudem to zbytočne komplikovať :big smile:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa serpens » 23 Jún 2022 09:18

Treba nieco doniest? Bude chciet niekto rhino "workshop" aj ked uz si to moc nepamatam, ale tak nieco skusit mozem, budem sa len tvarit, ze to viem...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
spider | 32
Príspevky: 974
Meno: Stano
Bydlisko: Trenčín

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa spider » 23 Jún 2022 09:37

Keď sa tak pýtaš, dones ploter a odpadne to Icovi :haha:
Ale nie, ak by niekto doniesol ploter tak fajn, ak nie tak sa nič nedeje, chcem si to len obzrieť a vyskúšať, ak to má byť otrava navyše, tak na to kašlime.
Rhina som už dlho nezapol, ale noťas beriem a ak niečo bude, tak si to pozriem.
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa serpens » 23 Jún 2022 10:14

Ak nezabudnem donesiem, ale budete si musiet ku tomu SW... a nemam podlozku do neho, teda ak aj najdem tak isto nebude lepit... ja mam ale len tu mensiu verziu... pripomen sa mi vo stvrtok pred tym...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa petopato » 23 Jún 2022 14:52

iconmaster napísal:ak sa to zmesti Gulášmajstrovi do auta, môžem doniesť.

Daj nejaké informatívne rozmery a uvidíme....

Užívateľov profilový obrázok
pisho66 | 39
Príspevky: 1421
Meno: Martin
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa pisho66 » 23 Jún 2022 16:02

Bude ešte záujem o tieto fľaštičky? Nazbieral som ich toľko, že minulý rok sa to všetko nerozdalo.

Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa Fito » 23 Jún 2022 17:28

Určite prines, čo nevypijeme to rozbijeme.

A oné, prinesiem od Traktora poletuchy, viem že jedno je pre developera, a to druhé netuším, tak majiteľ nech sa hlási.
+ prinesiem putovný pohár Hvezdárne, tuším tri roky bol u Ondra na poličke, ale teda pohár ide ďalej.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3659
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 23 Jún 2022 17:43

Fito napísal:...
A oné, prinesiem od Traktora poletuchy, viem že jedno je pre developera, a to druhé netuším, tak majiteľ nech sa hlási.
....


2xMRK Duch Kyjeva pre developera
1xM Duch Kyjeva pre spidera
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Návrat na "Archív 2022"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných