Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa iconmaster » 23 Jún 2022 20:17

Spider, Serpens - Ako som písal, ten plotér môžem zobrať. Síce tiež mám A4-ku ako Serpens, ale mám k nemu aj tú podložku a príslušenstvo. Serpens má viac skúeností s rezaním papiera, tak snáď poradí.

Developer - vďaka za ponuku, tak rátam s tvojim NB! :wink:

Petopato - nie je to také obrovské, krabica tak. 60x30x30 cm. Len snáď nebudem musieť vláčiť veci do auta cez pol ulice, lebo tu akurát začínajú kopať kanalizáciu..

Tak predbežne môžeme vypísať nasledovné workshopy:

1. Rezanie plotrom (ico, Serpens)

2. Kreslenie v Rhine (Serpens)

3. Kreslenie v 2D CAD-e (ico)

4. ...?

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa developer10 » 23 Jún 2022 20:46

Dohoda Ičo, pošli mi prosím do SS alebo na FB linky na stiahnutie softov čo budeme potrebovať (Ploter, Rhino,2D CAD) nech potom nešaškujem s hľadaním signallu medzi gulášpľacom, ďalekohľadom a ležoviskom :haha: :haha:

Príprave zdar a trimce še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa johnny7 » 23 Jún 2022 23:07

iconmaster napísal:Spider, Serpens - Ako som písal, ten plotér môžem zobrať. Síce tiež mám A4-ku ako Serpens, ale mám k nemu aj tú podložku a príslušenstvo. Serpens má viac skúeností s rezaním papiera, tak snáď poradí.

Developer - vďaka za ponuku, tak rátam s tvojim NB! :wink:

Petopato - nie je to také obrovské, krabica tak. 60x30x30 cm. Len snáď nebudem musieť vláčiť veci do auta cez pol ulice, lebo tu akurát začínajú kopať kanalizáciu..

Tak predbežne môžeme vypísať nasledovné workshopy:

1. Rezanie plotrom (ico, Serpens)

2. Kreslenie v Rhine (Serpens)

3. Kreslenie v 2D CAD-e (ico)

4. ...?


Ja mozem retusovat, ale to uz kazdy vie...tak sa mozem tvarit ze to viem lepsie a mozem Vas nieco priucit :haha:
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa iconmaster » 23 Jún 2022 23:29

Jasné Johnny, dobrý nápad! Že to vieš lepšie, ako viacerí z nás, o tom asi nemáme žiadne pochybnosti :victory: Jo, a možno by sme mohli natočiť rovno aj dáky videonávod!

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa martin1807 » 24 Jún 2022 10:14

Cha. Na odpočte menej ako týždeň, takže neteším sa. :bad smile: :P

Nechcete niekto niečo špeciálne z ČR?

A ešte jedna otázka. Zhodou okolností sa mi tu objavila o jedna Tatra 813 S1 8x8 "drtikolka" od rippera (RW89) navyše. Nechcete niekto?
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807


Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa developer10 » 24 Jún 2022 14:00

Presne tak :P

...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa petopato » 24 Jún 2022 21:49

martin1807 napísal:A ešte jedna otázka. Zhodou okolností sa mi tu objavila o jedna Tatra 813 S1 8x8 "drtikolka" od rippera (RW89) navyše. Nechcete niekto?

Môžem ťa jej za rozumnú cenu zbaviť, ale ešte sa musím opýtať iconmastera či ju nemám. On má lepší prehľad o mojom archíve ak ja.

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: XIV. Papierová hvezdáreň /1. - 5. júla 2022/ Malé Bielice - Hvezdáreň v Partizánskom[SR]

Príspevokod užívateľa iconmaster » 25 Jún 2022 09:35

Už je to dávnejšie, že som robil inventúru v tvojom archíve, ale asi ho nemáš. Síce kúpiť môžeš, ale lepiť to asi nebudeš :P


Návrat na "Archív 2022"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných