Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

O Myjavský Erb / 05.11.2022 / Myjava

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: O Myjavský Erb / 05.11.2022 / Myjava

Príspevokod užívateľa LuPa » 06 Nov 2022 11:52

Pripajam sa k vysoko pozitivnemu hodnoteniu akcie, prijemne priestory aj ta sala s paradnymi sedadlami :wink: Tiez som bol prvykrat v MY a urcite nie naposledy, vyhodou je aj to, ze autobusova stanica je priamo pod miestom konania a na vlak to tiez nie je daleko.Rovnako ocenujem oznacenie vitaznych modelov a pohodovu atmosferu.
Dakujem organizatorom za super akciu :victory:
Papierove modely


Plastove:

Užívateľov profilový obrázok
spider | 32
Príspevky: 974
Meno: Stano
Bydlisko: Trenčín

Re: O Myjavský Erb / 05.11.2022 / Myjava

Príspevokod užívateľa spider » 06 Nov 2022 16:58

Moja prvá Myjava a hodnotím veľmi pozitívne. Prihlasovanie rýchle, organizačne super. Priestory parádne, hlavne tá kinosála, kde sa dá pekne posedieť a pokecať. Jediné malé mínus je absencia nejakého predajcu papierových modelov. Pred akciou som videl, že bol prihlásený jeden pán z Poľska, no večer pred akciou už na webe uvedený nebol, teda asi to musel zrušiť. Nie je to však chyba organizátorov, takže to je len skôr také zhodnotenie. Verím, že nabudúce nejaký predajca pribudne :big smile:
Páčilo sa mi a nabudúce rád prídem znova :victory:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

Užívateľov profilový obrázok
Zax | 52
Príspevky: 1401
Meno: Miro
Bydlisko: Považská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: O Myjavský Erb / 05.11.2022 / Myjava

Príspevokod užívateľa Zax » 06 Nov 2022 17:54

Aj ja by som chcel poďakovať za zorganizovanie tejto peknej akcie. V Myjave som bol 2 krát a zase to bol príjemne strávený čas. Modelov bolo určite menej ako v Nitre, ale to sa dalo čakať, workshopy boli teraz viac zamerané na pastových modelárov, aj keď tvorba snehu a vody bola zaujímava aj pre mňa. Ak bude akcia pokračovať určite sa rád prídem znova pozrieť. Fotiek som urobil kopu, pár ilustračných dám aj sem:



Zvyšok potom tuto:

Papierové modely (268 fotiek):
https://mikezax.rajce.idnes.cz/O_myjavs ... ve_modely/

Plastové modely (476 fotiek):
https://mikezax.rajce.idnes.cz/O_myjavs ... ve_modely/

Výstava ( 40 fotiek):
https://mikezax.rajce.idnes.cz/O_myjavs ... 2-vystava/

Užívateľov profilový obrázok
Matej | 36
Príspevky: 1129
Meno: parkourista
Bydlisko: Mojtín, okres PU

Re: O Myjavský Erb / 05.11.2022 / Myjava

Príspevokod užívateľa Matej » 06 Nov 2022 19:53

Po veeeelmi dlhej dobe som bol na nejakej akcii a musím povedať, že bolo super..To kino bolo paráda, dobre sa tam sedelo a kecalo..ako už bolo spomínané škoda tej absencie predajcu papierových modelov.. :-(
Oliver a Spider ďakujem za spoločnú cestu, obed, pokec, zábavu..snáď si to ešte spolu zopakujeme na nejakú akciu.. :wink:
Veľká vďaka samozrejme aj organizátorom..
Aktuálne: Maz 537g / A-10 Warthog

Hotovo: BAT-M


Návrat na "Archív 2022"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných