Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Pokec

Užívateľov profilový obrázok
Matej | 36
Príspevky: 1129
Meno: parkourista
Bydlisko: Mojtín, okres PU

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa Matej » 15 Jan 2022 18:36

Neviem kam to napísať, tak to dám sem..dnes som na FB narazil na túto smutnú správu..neviem, či tu mal nick alebo či tu bol registrovaný, každopádne R.I.P.

Aktuálne: Maz 537g / A-10 Warthog

Hotovo: BAT-M

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 28 Máj 2022 19:07

Ak máte niekto v pančuche napchaté české koňury, skontrolujte si ich. Minimálne tie 100, 200 a 1000 kč bankovky majú užší zvislý bezpečnostný prúžok ako tie novšie.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
marcello | 32
Príspevky: 384
Meno: Marcel
Bydlisko: KE

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa marcello » 30 Máj 2022 21:21

Zdravím všetkých.

O pár dní sa vyberiem na predlžený víkend do Prahy a to by mohla byť dobrá možnosť rozšíriť svoj archív o nové kúsky. Nevie niekto o nejakom zaujímavom modelárskom obchode v Prahe, ktorý sa sa zišlo navštíviť? Viem, asi by sa táto otázka skôr hodila na české fórum, ale to veľmi nenavštevujem.
Fungujú vlastne este vôbec kamenné obchody s modelmi? Napadá ma teraz z hlavy jedine Erkotyp, ale budem rád za každý ďalší nápad.

Užívateľov profilový obrázok
Vojta Č. | 45
Príspevky: 273
Meno: Vojta Čaban

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa Vojta Č. » 31 Máj 2022 11:00

Do Prahy dojeď za něčím jiným než za modelama. Modelářské obchody v Praze papíráky spíš nevedou (co vím, tak Pecka má nějaký MegaGraphic), Erkotyp na té vinohradské adrese není obchod ale DTP a tiskárna. Možná když budeš hodně hledat, tak velkoknihkupectví (Dobrovský, Luxor) budou mít sem tam nějakou Betexu a tím to tak hasne. Že by sis mohl někde přehrabovat modely jako v knihkupectví, to se fakt nepovede :/ Ale třeba mě někdo opraví...

marcello napísal:Zdravím všetkých.

O pár dní sa vyberiem na predlžený víkend do Prahy a to by mohla byť dobrá možnosť rozšíriť svoj archív o nové kúsky. Nevie niekto o nejakom zaujímavom modelárskom obchode v Prahe, ktorý sa sa zišlo navštíviť? Viem, asi by sa táto otázka skôr hodila na české fórum, ale to veľmi nenavštevujem.
Fungujú vlastne este vôbec kamenné obchody s modelmi? Napadá ma teraz z hlavy jedine Erkotyp, ale budem rád za každý ďalší nápad.

Užívateľov profilový obrázok
HlavaXXII | 47
Majster - Kráľ lietadiel
Príspevky: 1580
Meno: Marek

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa HlavaXXII » 31 Máj 2022 19:49

marcello napísal:Zdravím všetkých.

O pár dní sa vyberiem na predlžený víkend do Prahy....

Chystáš sa na Imagine Dragons? :wink:
Q: nemozem spravit len tak zeby dobre bulo...musi byt najlepsi

Užívateľov profilový obrázok
marcello | 32
Príspevky: 384
Meno: Marcel
Bydlisko: KE

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa marcello » 31 Máj 2022 20:14

Vojta Č. napísal:Do Prahy dojeď za něčím jiným než za modelama. Modelářské obchody v Praze papíráky spíš nevedou (co vím, tak Pecka má nějaký MegaGraphic), Erkotyp na té vinohradské adrese není obchod ale DTP a tiskárna. Možná když budeš hodně hledat, tak velkoknihkupectví (Dobrovský, Luxor) budou mít sem tam nějakou Betexu a tím to tak hasne. Že by sis mohl někde přehrabovat modely jako v knihkupectví, to se fakt nepovede :/ Ale třeba mě někdo opraví...


Dík za info Vojta, samozrejme iba kvôli modelom do Prahy nejdem, to ma len tak napadlo, že či v rámci voľného času (ak nejaký bude), by som niekde nezašiel. Ak teda pôjdem okolo nejakého maxikníhkupectva, tak sa tam skúsim pozrieť, ale vyzera to tak, ze už nám ostávajú len tie e-shopy teda.

Ad Marek, je pravda, že koncertná sezóna sa začína a okrem Imagine Dragons sa tam v najbližších vyskytne hneď niekoľko ďalších zaujímavých kapiel, ale toto nie je náš program. Máme v pláne taký pohodový mix, cez deň turistika, nejaké zaujímavosti a po večeroch nejaké to pivko a podobné veci :)

Užívateľov profilový obrázok
pisho66 | 39
Príspevky: 1421
Meno: Martin
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa pisho66 » 31 Máj 2022 20:48

Vyskúšať môžeš ísť aj sem http://www.modelyjk.cz/, je to viac menej bazár, vo väčšine tam má plastové modely aj postavené. Bol som tam pred rokom a možno aj niečo papierové tam bolo, presne sa už nepamätám.
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

Užívateľov profilový obrázok
marcello | 32
Príspevky: 384
Meno: Marcel
Bydlisko: KE

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa marcello » 01 Jún 2022 19:10

Dík za ďalšie info Martin. Toto vyzerá zaujímavo (a mozno by sa tam aj niečo našlo), ale ja budem v Prahe len cez víkend, keď má pani zavreté, tak snáď nabudúce...

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa iconmaster » 23 Jan 2023 22:06

Skúšam webovú aplikáciu na ChatGPT (rozšírenie pre Chrome) a spýtal som sa ho na Papermodelers.sk :)
ChatGPT napísal:Based on the provided web search results, it appears that Papermodelers.sk is a Slovak forum dedicated to the discussion and sharing of information about card modeling, also known as paper modeling. The forum is open to all modelers, where they can register and share their work or seek advice and ideas for building paper models. The forum also has a Facebook page and a YouTube channel. There is also a website, Papierovy-Modelar.sk, which appears to be an online store that sells original paper models and supplies for building them. Other sources mention Papermodelers.com as a forum dedicated to card modeling, with a similar purpose and content. It is also a similar community, where people can share their work, seek advice, and share information about card modeling.

Užívateľov profilový obrázok
majos | 48
Príspevky: 847
Meno: Marian
Bydlisko: Modra

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa majos » 02 Feb 2023 18:08

Zaujimava sada pinziet. Otazka je kvalita nazivo.

https://www.lidl.sk/p/parkside-suprava- ... 161f8cb5fa
Zilinsky primat(or) v starej forme. Aj Anicka z Cadecky:)
https://www.youtube.com/watch?v=MaR3eZJEQIs
A dalsi Janko:
https://www.youtube.com/watch?v=BBbQbMWQF1o

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní