Pomoc

Užívateľov profilový obrázok
QUASI | 41

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa QUASI » 20 Okt 2022 16:36

Čaute, už sa veľmi neorientujem, kto zo starých ešte lepí a kto tu pribudol nový - plný síl, tak sa skúsim opýtať takto. Nenájde sa tu nejaký človek s voľnou časovou kapacitou?
Potrebujem potestovať model môjho návrhu.
Kto by chcel niečo také potestovať, tak nech mi napíše.
Pozor, dielov to má isto nad 500. Tematicky by to najskôr mohlo sedieť takým, čo lepia náklaďáky, ale je tam aj prímes inej kategórie.
Detaily v správe.
ObrázokObrázokObrázok

Užívateľov profilový obrázok
Matej | 34
Meno: parkourista

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Matej » 26 Nov 2022 21:31

Ahoj..mám na Vás otázku, hlavne teda na tých, ktorý sa rozumejú vlakom..chcel by som model lokomotívy, mala by to byť lokomotíva z cias studenej vojny jazdiaca po ruských železniciach.. Ideálne parná, ale mohla by byť aj dieselová..mierka 1:25..nakladna..pozrel som kompletnú ponuku lokomotív, ktoré sú momentálne na predaj..prikladám link..

https://sklep.orlik-models.pl/modele-ka ... ynowe.html

Ja som ztych názvov mimo úplne, nevyznám sa v lokomotívach..neviem či mali sovieti nejaké svoje lokomotívy alebo používali aj lokomotívy z iných krajín..skrátka potrebujem niečo, čo jazdilo v čase studenej vojny a malo to vpredu červenú hviezdu..neviem teda, či je teda niečo dostupné alebo nie..nechcem robiť žiadne prestavby proste kúpiť model a lepiť..

Ďakujem vám za akékoľvek rady a pomoc.. :wink:
Aktuálne: Maz 537g
Hotovo: BAT-M

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní