Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Pokec

Užívateľov profilový obrázok
atlon | 46
Pán laserov
Príspevky: 1685
Meno: attila
Bydlisko: Nitra, Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa atlon » 31 Aug 2019 20:19

:too sad: :too sad: :too sad:

Statement: Incident during FIA Formula 2 Feature Race, Spa Francorchamps

The Federation Internationale de l’Automobile (FIA) regrets to advise that a serious incident involving cars #12, #19 and #20 occurred at 17:07 on 31/08/19 as a part of the FIA Formula 2 Feature Race at Spa-Francorchamps, round 17 of the season.

The scene was immediately attended by emergency and medical crews, and all drivers were taken to the medical centre.

As a result of the incident, the FIA regrets to inform that the driver of car #19, Anthoine Hubert (FRA), succumbed to his injuries, and passed away at 18:35.

The driver of car #12, Juan-Manuel Correa (USA), is in a stable condition and is being treated at the CHU Liège hospital. More information on his condition will be provided when it becomes available.

The driver of car #20 Giuliano Alesi (FRA) was checked and declared fit at the medical centre.

The FIA is providing support to the event organisers and the relevant authorities, and has commenced an investigation into the incident.
Armin is the best

Užívateľov profilový obrázok
xavi | --
Príspevky: 157

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa xavi » 31 Aug 2019 23:12

velmi smutne. nehody kde skonci formula roztrhnuta na polku zvacsa nekoncia dobre. skoda toho, ze vsade su mury, ktore nedovolia roztocenemu autu odletiet niekam do pola. nemuselo to takto skoncit. nechapem ako moze tvrdit, ze sucastne okruhy su az prilis bezpecne...

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa LuPa » 03 Sep 2019 21:55

Nepoznal som toho jazdca ale je to smutne, skoda ho...A cest jeho pamiatke.

Užívateľov profilový obrázok
atlon | 46
Pán laserov
Príspevky: 1685
Meno: attila
Bydlisko: Nitra, Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa atlon » 29 Okt 2019 18:58

Myslite si ze by sa dalo dostat nejak k tymto 3d modelom niekde v hlbke stranky? https://www.formula1.com/en/latest/tags.f1-360.4Y2xVm2hs3slA2PtoitBBQ.html#default alebo to je prespekulovane tak ze sa k tomu nedostane nikto (aby sa chapalo co mam na mysli, ked nahodou neviete nijak stiahnut obrazok, date v Chrome F12 a cez konzolu si najdes zdroj obrazku a stiahnes .. )
Armin is the best

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa iconmaster » 13 Nov 2019 22:37

Občas aj celebrity môžu mať celkom normálne koníčky :)
https://www.bbc.com/news/entertainment-arts-50403561

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa Roman » 14 Nov 2019 08:36

zeleznicu ma paradnu,ktovie ci to robil sam alebo si to nechal spravit. ta posledna fotka vyzera ako z hry mafia 2
ktovie ci ma spravene pohyblive auta na uliciach.
spevak z skupiny iron maiden zas zbiera lietadla z vojny,hlasatel jay leno zas zbiera auta veterany.

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2115
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa mimapnd » 14 Nov 2019 09:24

Roman napísal:zeleznicu ma paradnu,ktovie ci to robil sam alebo si to nechal spravit. ta posledna fotka vyzera ako z hry mafia 2
ktovie ci ma spravene pohyblive auta na uliciach.
spevak z skupiny iron maiden zas zbiera lietadla z vojny,hlasatel jay leno zas zbiera auta veterany.

V clanku som sa docital, ze si to robil sam, iba elektriku mu zapajal niekto iny. Aj tam popisuje ako "ovetral" chodnik, ze ked robi tour tak si v hoteli vypyta jednu izbu naviac, necha ju vypratat, vyvetrat aby mohol popri spievani aj modelovat...
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Užívateľov profilový obrázok
xavi | --
Príspevky: 157

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa xavi » 26 Dec 2019 00:38

Zdravim, narazil som na toto zaujimave rozhodnutie europskeho sudu tak to sem zdielam pretoze sa to tyka aj modelov, ktore su predavane v elektronickej forme. Hadam to niekomu pomoze.

https://fontech.startitup.sk/eu-rozhodl ... uhej-ruky/?

Užívateľov profilový obrázok
paluso | 48
Príspevky: 570
Meno: Pavol
Bydlisko: Hlohovec

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa paluso » 26 Dec 2019 13:13

xavi napísal:Zdravim, narazil som na toto zaujimave rozhodnutie europskeho sudu tak to sem zdielam pretoze sa to tyka aj modelov, ktore su predavane v elektronickej forme. Hadam to niekomu pomoze.

https://fontech.startitup.sk/eu-rozhodl ... uhej-ruky/?


Tresky plesky Smithersi. By ma zaujímala dokázateľnosť a vymáhateľnosť. Alebo, čo odkaz nehovorí sa to týka len eknih, ktoré sú špecificky chránené. Týmto odpálili, akurát eshopy zameriavace sa na second-hand ebookov. To isté platí aj pre audio-knihu.

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pokec

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 29 Dec 2019 21:04

klepli po rukách špekulantom

Ďalším dôvodom, prečo súd zakázal druhotný predaj elektronických kníh je, že sa dajú pomerne jednoducho kopírovať a niekedy nemusí byť jasné, či sa jedná o originál e-knihy alebo o jej falošnú verziu. Týmto by vznikali vydavateľstvám ešte väčšie škody.


podobne ako to skúšali s požičovňami hudobných CD, ale tie sa premenovali na bazár, takže si kúpim CD a som majiteľom ja, nie bazár, takže ak si to prepálim, budú stíhať mňa
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní