Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Pomoc

Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Marmat » 07 Feb 2021 13:57

Vyriešené, chyba bude v prehliadači, cez firefox to ide (skušané na 10 ročnom noteboku), to len ten blbý chrome na mojom novom compe nereaguje - asi dôsledok upgrade-u

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3659
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 07 Feb 2021 14:22

Riešili sme to tu viacerí.
Na rôznych systémoch a konfiguráciách to ľuďom raz fungovalo, inokedy nie.
Občas sa to napravilo apgrejdom windowsov, niekedy bola chyba v prehliadači.
Ja som mal napríklad istý čas tú istú konfiguráciu systém/prehliadač doma aj v práci.
A doma mi to nešlo a v práci hej.
Teraz mi zase všetko funguje. Na Chrome.
:wink:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2179
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Oliver » 07 Feb 2021 21:10

Marmat napísal:Zahlasované :victory:

Inak, vie mi niekto povedať, prečo sa mi nedajú nahrať obrázky z pc?


Aký prehliadač používaš? Ja mám operu a všetko funguje ako má. Prípadne skús použiť režim Inkognito.
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Marmat » 07 Feb 2021 22:21

Mám Chrome a z prednastavených mám Microsoft Edge, ktorý obyčajne nepoužívam, ale pre istotu som skúsil aj ten, ale problém som tým nevyriešil.
Nevadí, aj tak mám teraz inú robotu, takže nepotrebujem sem momentálne nahrávať obrázky, keď si nájdem viac času, skúsim preinštalovať Chrome, keď nie, tak si nainštalujem Firefox.

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Fito » 08 Feb 2021 09:55

Toto sa nám tu opakuje pomerne často ,a pravdupovediac na nejaké logické vysvetlenie sme zatiaľ neprišli.

Ja to nahrávam cez Chrome, Brave, Edge , a testoval som aj mozillu, nikdy sa mi nestalo, že by bol problém.

Ale ešte nikdy sa nestalo, že by sa to nejako neporadilo vyriešiť, Traktor s tým má tuším najlepšie skúsenosti :P
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2179
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Oliver » 08 Feb 2021 13:06

No obávam sa, že ak mu to nešlo v Chrome a ani v MS Edge, tak by nemusel byť problém v prehliadači. Ale nie som odborník, je to len môj laický pohľad.
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Užívateľov profilový obrázok
Saskardin | 49
Príspevky: 448
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa Saskardin » 09 Feb 2021 10:09

Mne napr.tiež dlhodobo nejdú nahrávať obrázky z Chrome; z Edge áno. Podivné. V práci naopak Chrome funguje. Oba kompy Win10. Zdá sa, že to bude nejaký systémový problém...
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 09 Feb 2021 21:54

keď sa tu obtierate o win 10, priložím aj ja, po rokoch mi odišla optická myš Genius Netscroll 110, kúpil som Genius DX- 110 a raz za čas (15-30min) mi uletí kurzor na kraj obrazovky, hore, dole, nabok, ako kedy, mám win 7 a píšu, že je kompatibilná s win 10, netušíte, kde môže byť pes zakopaný?
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
atlon | 46
Pán laserov
Príspevky: 1685
Meno: attila
Bydlisko: Nitra, Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa atlon » 11 Feb 2021 16:16

toudi_sk napísal:keď sa tu obtierate o win 10, priložím aj ja, po rokoch mi odišla optická myš Genius Netscroll 110, kúpil som Genius DX- 110 a raz za čas (15-30min) mi uletí kurzor na kraj obrazovky, hore, dole, nabok, ako kedy, mám win 7 a píšu, že je kompatibilná s win 10, netušíte, kde môže byť pes zakopaný?

takéto som mával aj ja, a jedine čo pomohlo bolo vymeniť myš, skúšal som rôzne zmeny nastavenia, všelijake softy na myš a čojaviem čo všetko a nakoniec som si kúpil takú istú myš aká to robila a tá funguje bezproblémov, takže z tohoto my vychádza len že to je nejaká vada konkrétnej myši



ale iné som chcel,
nevie niekto kde viem takéto zohnať?
zateplenie vonkajsej zarubne
tam , skade mám tieto fotky požičané sa už nepredáva , tak len či si to vyrobiť alebo sa to dá aj kúpiť niekde, poprípade či to niekto vyrába. :victory:
Armin is the best

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomoc

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 11 Feb 2021 17:27

atlon napísal:
toudi_sk napísal:keď sa tu obtierate o win 10, priložím aj ja, po rokoch mi odišla optická myš Genius Netscroll 110, kúpil som Genius DX- 110 a raz za čas (15-30min) mi uletí kurzor na kraj obrazovky, hore, dole, nabok, ako kedy, mám win 7 a píšu, že je kompatibilná s win 10, netušíte, kde môže byť pes zakopaný?

takéto som mával aj ja, a jedine čo pomohlo bolo vymeniť myš, skúšal som rôzne zmeny nastavenia, všelijake softy na myš a čojaviem čo všetko a nakoniec som si kúpil takú istú myš aká to robila a tá funguje bezproblémov, takže z tohoto my vychádza len že to je nejaká vada konkrétnej myši

tak dík :haha: :beat plaster:

až budem kupovať sušičku ovocia na sušenie filamentu, kúpim teda druhú myš
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Návrat na "Rest room // Rest Room"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní