Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

FW 190 A-8 /Hal/1:33

Moderátori: Jolaus, Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: FW 190 A-8 /Hal/1:33

Príspevokod užívateľa iconmaster » 16 Máj 2021 21:45

Pekná práca Ondro, ako vždy! Ja ti tie plastové kolieska odpustím, keďže som si istý, že by si ich dal rovnako pekne aj z papiera :wink:
Gratulujem k dokončeniu!

Užívateľov profilový obrázok
Brzdič | 38
2K+
Príspevky: 2952
Meno: Ondra
Bydlisko: Brno

Re: FW 190 A-8 /Hal/1:33

Príspevokod užívateľa Brzdič » 17 Máj 2021 20:47

Ahoj

Díky moc pánové, jsem rád že se nakonec letadlo líbí.

Martin ... setkáme se v lodích, bude to moje 3 loď. :haha:

Ico ... jo já vím, ale proč si to neulehčit. :P A popravdě, pokud to půjde, asi ty kola z pryskyřice budu dávat na všechny letadla. :)

Užívateľov profilový obrázok
kuratkoo | 42
Príspevky: 698
Bydlisko: Vrbové

Re: FW 190 A-8 /Hal/1:33

Príspevokod užívateľa kuratkoo » 17 Máj 2021 22:25

Gratulujem k dokončeniu ďalšieho parádneho kúsku, super ako vždy... A tá rýchlosť, otom môžem len snívať... :wink:
Na lodičku sa v tvojom podaní tiež veľmi rád pozriem. Dúfam, že to bude začínať IJN a bude mať aspoň skoro 1meter

Užívateľov profilový obrázok
Brzdič | 38
2K+
Príspevky: 2952
Meno: Ondra
Bydlisko: Brno

Re: FW 190 A-8 /Hal/1:33

Príspevokod užívateľa Brzdič » 18 Máj 2021 20:41

kuratkoo napísal:Na lodičku sa v tvojom podaní tiež veľmi rád pozriem. Dúfam, že to bude začínať IJN a bude mať aspoň skoro 1meter


Jak ty to děláš, že vždy uhodneš co budu lepit. :D

Užívateľov profilový obrázok
kuratkoo | 42
Príspevky: 698
Bydlisko: Vrbové

Re: FW 190 A-8 /Hal/1:33

Príspevokod užívateľa kuratkoo » 18 Máj 2021 21:49

Brzdič napísal:
kuratkoo napísal:Na lodičku sa v tvojom podaní tiež veľmi rád pozriem. Dúfam, že to bude začínať IJN a bude mať aspoň skoro 1meter


Jak ty to děláš, že vždy uhodneš co budu lepit. :D

:D ja vlastne ani neviem, to mi tak nejak samo...
Možno naozaj 6ty zmysel modelara... :big smile:
Japonské bojové mi prídu asi najzaujímavejšie, často si listujem Oyodo, ktorú by som si chcel niekedy zlepit a strašne sa mi páči IJN Nisshin od Angrafu, tak som veľmi zvedavý po ktorej siahneš ty :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2179
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: FW 190 A-8 /Hal/1:33

Príspevokod užívateľa Oliver » 18 Máj 2021 23:23

To Oyodo by som si veru pozrel. :P
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Užívateľov profilový obrázok
Jolaus | 45
Príspevky: 1456
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: FW 190 A-8 /Hal/1:33

Príspevokod užívateľa Jolaus » 19 Máj 2021 11:16

Ahoj Ondro.
Aj napriek nejakým komplikáciám na začiatku si to dotiahol do úspešného konca. Model vyzerá super a gratulujem. Čo sa týka kupovaných doplnkov ako kolesá, pásy, antény, kabíny, guľomety a vlastne aj samotné rebrá, tak ja som ich veľký zástanca a fandím tomu. Sú to doplnky ktoré podstatne urýchlia robotu ale hlavne posunú model niekedy aj o dva levely vyššie. To "ČISTO PAPIEROVE" mňa už prešlo dávno. Nebudeme si klamať, ale napríklad tie kolesá o ktorých ste sa tu bavili vyzerajú ako odliatok milión krát lepšie ako papierové a to nehovorím o pracnej výrobe (papierového kolesa).
:wink: :victory:
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

Užívateľov profilový obrázok
Brzdič | 38
2K+
Príspevky: 2952
Meno: Ondra
Bydlisko: Brno

Re: FW 190 A-8 /Hal/1:33

Príspevokod užívateľa Brzdič » 20 Máj 2021 19:10

Jolaus napísal:Ahoj Ondro.
Aj napriek nejakým komplikáciám na začiatku si to dotiahol do úspešného konca. Model vyzerá super a gratulujem. Čo sa týka kupovaných doplnkov ako kolesá, pásy, antény, kabíny, guľomety a vlastne aj samotné rebrá, tak ja som ich veľký zástanca a fandím tomu. Sú to doplnky ktoré podstatne urýchlia robotu ale hlavne posunú model niekedy aj o dva levely vyššie. To "ČISTO PAPIEROVE" mňa už prešlo dávno. Nebudeme si klamať, ale napríklad tie kolesá o ktorých ste sa tu bavili vyzerajú ako odliatok milión krát lepšie ako papierové a to nehovorím o pracnej výrobe (papierového kolesa).
:wink: :victory:



ÁMEN :) .... Přesně takto to vidím i já. Vzpomeňte si jak se remcalo cca před 10 roky nad lasery a teď na to většina modelářů nedá dopustit. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2115
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: FW 190 A-8 /Hal/1:33

Príspevokod užívateľa mimapnd » 20 Máj 2021 23:18

Brzdič napísal:
Jolaus napísal:Ahoj Ondro.
Aj napriek nejakým komplikáciám na začiatku si to dotiahol do úspešného konca. Model vyzerá super a gratulujem. Čo sa týka kupovaných doplnkov ako kolesá, pásy, antény, kabíny, guľomety a vlastne aj samotné rebrá, tak ja som ich veľký zástanca a fandím tomu. Sú to doplnky ktoré podstatne urýchlia robotu ale hlavne posunú model niekedy aj o dva levely vyššie. To "ČISTO PAPIEROVE" mňa už prešlo dávno. Nebudeme si klamať, ale napríklad tie kolesá o ktorých ste sa tu bavili vyzerajú ako odliatok milión krát lepšie ako papierové a to nehovorím o pracnej výrobe (papierového kolesa).
:wink: :victory:



ÁMEN :) .... Přesně takto to vidím i já. Vzpomeňte si jak se remcalo cca před 10 roky nad lasery a teď na to většina modelářů nedá dopustit. :wink:

Fiha, ja to vidim akoby to bolo vcera. A to uz je 10 rokov. Mas ale pravdu. Doplnok je stale doplnok a nedegraduje pracu papieroveho modelara. Vzdy je zaklad papier. Kolecka su uplne minipipi doplnky. Modelom len pomozu.
M.
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: FW 190 A-8 /Hal/1:33

Príspevokod užívateľa Sumec » 15 Jan 2023 13:14

Veru pekne si to zlepil :big smile: A k tým kolečkám len toľko, že keď ja som urobil papierové kolečká na Jaka alebo Lagga tak aj tak si každý myslel na súťaží, že sú to plastové :beat brick: Tak sú v pohode aj plastové :wink:
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Návrat na "Letecká technika // Aircrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní