X wing / D. Pethes / 1:48

Moderátor: WanRayen

Užívateľov profilový obrázok
kuratkoo | 42

Re: X wing / D. Pethes / 1:48

Príspevokod užívateľa kuratkoo » 17 Dec 2023 14:24

Ahoj,
Som rád, že si sa dal na takúto poletuchu, je to krásny model a super navrhnutý, plus upgrady...
Bude to krásny model, možno sa aj ja donútim ho dokončiť :P
Držím palce...

johnny7 | 39
Wykonawca
Meno: Jano

Príspevokod užívateľa johnny7 » 14 Jan 2024 23:11

Report
Pokračujem obšívkou a podarilo sa mi ako tak dať dokopy celý trup. Drobné nepresnosti pripisujem skôr mojej netrpezlivosti, Ešte mi chýba ukončenie vpredu, čo je samostatný diel mimo hlavnej kostry. Diely kabíny som použil ako originálne, tak aj od Imcolda aj od Bigpetra. Niektoré detaily sú neuveriteľne drobné, to nechápem ako to mohli chalani zlepiť, ja som ich nerobil, lebo v zadnom prekryte kabíny fakt nie je nič vidno. Doplnil som len nejaké olovené drôtiky. Keď pozerám na fotky, 0,2mm už je asi veľmi tenký a skôr som mal použiť 0,4mm.

Budúcim lepičom odporúčam stiahnuť si aspoň vnútorné obšívky krytu kabíny, ktoré sa v originálnej verzii modelu chýbajú úplne.

Hadice sú vyrobené s oloveného drôtika omotaného medeným drôtikom. Prvýkrát za 20 rokov som použil metódu suchého štetca na zvýraznenie detailov. :victory:

Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Dejvo | --
Meno: Dávid
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Dejvo » 15 Jan 2024 10:28

Vyzerá to dobre, plus fajná pracovná podložka!

Návrat na "Sci-Fi a fantazijné // Sci-Fi & Fantasy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný