Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

pasívny zosilovač na mobil Phonohorn/ free/ 1:1

Moderátor: WanRayen

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

pasívny zosilovač na mobil Phonohorn/ free/ 1:1

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 09 Nov 2014 10:52

tento free model je v sekcii Download, Phonohorn, pasívny akustický zosilovač na smartfón, základná verzia (bez mobilu sa prekotí)
je free, tá stabilnejšia sa možno dá stiahnuť vytlačiť online po registrácii a niektoré z tej stránky sú len v platenej verzii Pro, ale to
mne, "šikovnému", nemôže vadiť, hlavná je trúba, ostatné sa dá upraviť aj na kolene, len aby to finálne pekne vyzeralo, mohol by sa
prehnať sketchupom, verzie sú 2, iPhone 4S a Samsung Galaxy S2/ S4, tam sa to líši vyrezaním otvoru vľavo/ vpravo


vytlačená na farebnom papieri je to celkom pekná rároha :big smile: chalan si spravil aj plechovú verziu, ktorá tiež nemusí byť márna

Image Image
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: pasívny zosilovač na mobil Phonohorn/ free/ 1:1

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 09 Nov 2014 10:59

je to záležitosť na polhoďku, len som mal problém to odfotiť aj s mobilom, kedže foťák je v aute a bol som hnilý ísť dole, tak selfie



to moje slonie ucho je podobné ako Galaxy S4, len je vyššie, ale na hranie/ pozeranie videa je vhodnejšie, aby ležal na boku,
tak ďalšia verzia bude úprava stabilnej verzie s trúbou v strede

Image
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: pasívny zosilovač na mobil Phonohorn/ free/ 1:1

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 10 Nov 2014 22:36

druhá verzia s trúbou v strede, všetko upravované za pochodu pentelkou a pravítkom, ideálne by to bolo prehnať potom sketchupom,
akurát že papier na takej dĺžke kolien tlmí zvuk, ideálne by to bolo spraviť celé z mosadzného plechu :bad smile:



a ďalšia volovina, čo ma napadla, v robote sú dávkovače na penové štuplíky do uší, no a potreboval som ich pár premiestnených nasáčkovať :P
sketchup, import obrázku 10:1, prekreslenie, export cez flattery ako svg do Inkscape, odtiaľ export bitmapy do Paintu a úprava na delostreleckú
verziu, potom keď pôjdem niekedy s jožkinom na strelnicu ukázať mu na porovnanie, že ako kope Mosin a ako brokovnica, tak aby sme mali vlastné

žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
JanRoman | 23
Príspevky: 72
Meno: Ján
Bydlisko: Hanušovce nad Topľou

Re: pasívny zosilovač na mobil Phonohorn/ free/ 1:1

Príspevokod užívateľa JanRoman » 24 Júl 2016 20:38

Nemáte niekto ten phonohorn stiahnutý lebo mne to nejde stiahnuť.

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12909
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: pasívny zosilovač na mobil Phonohorn/ free/ 1:1

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 24 Júl 2016 20:49

JanRoman napísal:Nemáte niekto ten phonohorn stiahnutý lebo mne to nejde stiahnuť.

to sú zmrdi, zmenili to, ale tu to máš priamo na jeho stránke

https://www.robives.com/blog/phonohorn

inak sa to väčšinou dá vygoogliť, len zadaj to čo chceš + slovo papercraft (môžeš zadať aj cez obrázky), občas sa nájdu calkom fajn veci :wink:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
KamilZ | 49
Príspevky: 61

Re: pasívny zosilovač na mobil Phonohorn/ free/ 1:1

Príspevokod užívateľa KamilZ » 25 Júl 2016 09:56

Off topic: velmi pěkné, obzvláště pokus si s tím člověk vyhraje na barevné tiskárně. Akorát ten název je trochu zavádějící, protože by to bylo na průlom ve fyzice a Nobelovku :-)

Užívateľov profilový obrázok
JanRoman | 23
Príspevky: 72
Meno: Ján
Bydlisko: Hanušovce nad Topľou

Re: pasívny zosilovač na mobil Phonohorn/ free/ 1:1

Príspevokod užívateľa JanRoman » 26 Júl 2016 09:35

Toudi-sk ďakujem

Návrat na "Bez kategórie // No Class - Others"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní