Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Tankard O' Terror

Moderátor: WanRayen

Užívateľov profilový obrázok
paluso | 48
Príspevky: 570
Meno: Pavol
Bydlisko: Hlohovec

Tankard O' Terror

Príspevokod užívateľa paluso » 13 Máj 2023 13:43

Pravidelne sa stretávame skupina ľudí, ktorá sa spoznala v roku 2006 pri online hre World of Warcraft. Síce to už takmer viac ako 10 rokov nehráme, tak sa pravidelne stretávame. Vznikla totiž výborná komunita ľudí, teraz už aj s deťmi a svojimi rodinami a vždy sa radi stretneme a zaspomíname na staré časy. Pri určitých príležitostiach si tvoríme rôzne upomienkové predmety.
Napríklad truhlička, či pri príležitosti 20. stretnutia šálka.

Tentokrát sa stretneme po dlhšej dobe, nakoľko nás trošku rozdelil covid (komunita je česko-slovenská) a nestretli sme sa od roku 2019. Pri tej príležitosti sme si vytvorili tiež nejaký predmet a voľba padla na nejakú zbraň, alebo čo to je - Tankard O' Terror. Čo je vlastne taký krígeľ. Zdroj: https://wowpapercraft.blogspot.com/2010 ... error.html

Celkovo ich vzniklo 17 (pre každú rodinu jeden). Z toho 2 sú v mierke 1:1, alebo teda tak ako je model navrhnutý. Zvyšok bol zmenšený na polovicu. Požiadavka účastníkov bola aj skladnosť, takéhoto predmetu.

Model sa lepí pohodovo, a keď sa toľko krát opakuje, tak už to padne do rutiny. Na záver som sa akurát naštval na to, že som sa v obchode nechal ukecať na akrylový lak-sprej vodový. Zdráhal som sa ale pani mi tvrdila, že sa to chová rovnako a že sa nemám čoho obávať. Neviem čo ma to popadlo a asi aj vám je jasné, že voda a papier moc do hromady nejdú. Aj keď som sa snažil striekať len jemnou vrstvou, tak sa miestami papier zavlnil. Čo je ale horšie nejakú chvíľu po nástreku to chytilo biely povlak. Aj som si to predtým testoval na nečisto, ale nepočkal som dostatočnú dobu. Snažil som sa zachrániť, čo sa dalo, ale jeden pohár to predsa len odniesol.


Návrat na "Bez kategórie // No Class - Others"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných