Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Takao 1932 / 1:250

Moderátor: Fito

Užívateľov profilový obrázok
Laco | --
Príspevky: 259
Meno: Ladislav

Re: Takao 1932 / 1:250

Príspevokod užívateľa Laco » 09 Okt 2019 19:41

Srdečná vďaka za podporu. Trochu som zvoľnil tempo, lebo mám na práci niečo iné, ale tento týždeň som stihol doplniť zadnú vlajkovú žrď, pozičné svetlá, máličko antén a zatiaľ iba vyrobil dvanásť úväzníkov, ktoré treba nafarbiť a nalepiť. Skúsil som urobiť obrázky vonku, ale tak fučalo, že som iba tak rýchlo, aby som robotu neponičil.

BaJ

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Takao 1932 / 1:250

Príspevokod užívateľa iconmaster » 09 Okt 2019 20:07

Wow, paráda :victory:

Užívateľov profilový obrázok
maaaslo | 42
Príspevky: 578
Meno: pavol
Bydlisko: wickford, UK. alebo Tomášov, SK.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Takao 1932 / 1:250

Príspevokod užívateľa maaaslo » 09 Okt 2019 20:12

Laco napísal:Nenašiel som dotknuté miesto. Na modeli chýba ešte hromada vecí, len tak na okraj : osvetlenie, zadymovanie, navijáky, poklopy na palube, koľajisko hangáru, vozíky katapultov, lodné skrutky ..... asi najväčšia makačka bude na takeláži a anténach. Dnes som vyrobil a osadil hlavné kotvy včítane reťazí. Zistil som, že zohnať reťaze vhodnej veľkosti nie je vôbec jednoduché, napokon v KIK som kúpil retiazkový prívesok, ktorý sa žiadanému priemeru najviac priblížil. Skúsim ešte nejaké obrázky za denného svetla.

BaJ

roman pravdepodobne myslel fotku cislo 4, na ktorej je ponorka, Wasa a v pozadi vidno nejake velke kridlo rozostavane. co bude to kridlo?

Užívateľov profilový obrázok
Laco | --
Príspevky: 259
Meno: Ladislav

Re: Takao 1932 / 1:250

Príspevokod užívateľa Laco » 10 Okt 2019 18:55

Až teraz som si všimol, pardón. To je rozostavaný Z 226 BT , populárne zvaná 205. Projekt je síce vysoko rozostavaný, ale mám zásadný technický problém. Pôvodne som chcel osadiť motor MVVS 45, ale výfuková sústava by značne narušila "haubnu". Ani natočenie nepohlo, tak asi jediným východiskom bude DA 55 so zadným výfukom, ktorý je treba ale kúpiť a to je už iný problém. Pripájam skoršie foto, lebo súčasný stav nemám nafotený.

BaJ


Návrat na "Námorná technika // Watercrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní