Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Avia A30K S540 / 1/100 / FDS

Moderátor: developer10

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Avia A30K S540 / 1/100 / FDS

Príspevokod užívateľa LuPa » 14 Sep 2019 22:14

A znova moja oblubena mierka, tentokrat model Avie A30K S540, ktory je volne stiahnutelny tu: https://www.minimodel.sk/sk/katalog-mod ... s-540.html .V poslednom case sa snazim mat rozne uzitkove auta kazdej znacky byvaleho CSSR, preto prave Avia, ktora mi chybala.Povodne som vahal nad prerobenim ramu do modelovejsieho variantu ale vzdal som to.Tak som aspon zadnu napravu vylepsil. Pred strihanim som cely vytlaceny model strekol bezfarebnym lakom 3x aby neopadavala laserova farba tolko.

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Avia A30K S540 / 1/100 / FDS

Príspevokod užívateľa LuPa » 15 Sep 2019 19:23

Pred chvilou som dokoncil kabinu.Trochu sa mi pokrutila ale inac su diely presne podla mna.Akurat strechu som po obvode obstrihaval trosku lebo precnievala vzadu a po bokoch trochu cez obvod kabiny.Jednotlive diely kabiny som vzajomne lepil ich podlepenim zospodu makkym papierom aby nevznikali schody.Originalne chlopne som odstrihol.

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Avia A30K S540 / 1/100 / FDS

Príspevokod užívateľa LuPa » 21 Sep 2019 23:10

Avia uspesne dokoncena.Celkovo pekny a presny model.Moje upravy su spominana zadna naprava a doplnene zrkadla.

Návrat na "Minibox // Minibox"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní