Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Moderátor: developer10

Užívateľov profilový obrázok
Jano 100 | 53
Pán plachetníc
Príspevky: 1469
Meno: Jano
Bydlisko: Humenné, Na Podskalku 62

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa Jano 100 » 28 Máj 2020 18:14

Bol by som za :wink: Celá séria musí vyzerať skvele.

Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 28 Máj 2020 23:49

Jaska, vpohode vyfotim...
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 29 Máj 2020 07:22

Opravene nabrezne mury pod mostami - povodne tam nemalo byt nic (bol by vidiet navrstveny karton terenu), najprv som to zakryl ciernymi pruzkami, co sa mi tiez nepacilo, nakoniec som to prekryl duplicitne vytlacenymi dielmi nabreznych murov. Asi najlepsia varianta, aj ked tam bude vidiet len z urcitych uhlov, mam z toho lepsi pocit...

Obrázok

Obrázok

Po starociach sa do hradu vratila okruhla veza, povodny bergfrit tu bol naposledy v roku 1417. No a po prepojeni brehov rieky mostami sa vratili aj ''Navstevnici' v poziarnickom MANovi :)

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 01 Jún 2020 08:21

Tak posledny WIP prispevok ku Vyvoju hradu 2017 a zaroven aj celej serii. Od posledna som zacal so zastavbou namestia domcekami, oplotil som archeologicky vyskum a hlavne - zistil som, ze policka a lucky za zastacvbou namestia su akosi 'nedokoncene'. Neviem, ci nebolo dost casu, alebo tam boli este plany na nejake dalsie male domceky, chaticky... V kazdom pripade, tie biele plochy, schodiky mi strasne bili do oka, takze som si z duplicitnych printov porobil prelepy tych bielych poli a dofarbil som si biele schody, ci predely policok (kam samozrejme este pridu aj modelove plotiky).

Obrázok
Povodne prevedenie terenu ...

Obrázok
Upravene policka, zahradky, schodiky a tak :))

Pocas stavby domcekov som este prisiel na drobnu chybicku - na streche chybala textura v malom trojuholnikovom vyreze, co som ale vyriesil znova vytlacenim dielu strechy s rovnakou texturou...

Obrázok

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Návrat na "Minibox // Minibox"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní