Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Moderátor: developer10

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 25 Apr 2020 10:20

Zamok a strechy napravene, ideme do finale...

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 27 Apr 2020 01:17

Kostoly ma bavia. Velmi sympaticke stavby vo Vyvoji hradu a tak vobec. Preto si ich vdy nechavam nakoniec. Takze koniec. Stvrtej epochy ...

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 27 Apr 2020 12:11

Tak nakoniec hotova aj stvrta epocha Vyvoja hradu, rok 1617. Zurivo sa rutim do sucasnosti, predtym ale este 1817...

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 30 Apr 2020 17:11

Obrázok

Tak prva chyba v piatej epoche sa nasla sama skor, nez som stihol poriadne strihnut do papiera. Vdaka uzivatelovi František Kováčik za upozornenie, na terennej zakladni nema zakresleny podorys kostola spravny tvar. Takze som si ho prekreslil ...

Obrázok
Povodny zly podorys kostola, rozmery plusminus sedia, chybaju ale skosene rohy, takze po nalepeni kostola na zakladnu by vycnievali biele rozky ... K ich vyplneniu sice ma sluzit diel c 16, ten ma ale inu strukturu kamenov, co posobi nie celkom pekne a tiez je to trochu malo elegantne vyriesenie problemu :)

Obrázok
Opraveny podorys kostola so skosenymi rohmi, snad teraz vsetko sadne...
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 30 Apr 2020 17:17

... ako si tak sedim, tak si hovorim: Preco by som raz nemohol zacat od konca? A tak som postavil kostol :) Vsetko bolo OK, len som sa trochu trapil s osadenim strechy (povodne sa mala nasunut do obvodovych murov. No nasuval som obuvakom, kladivom aj pajsrom... Nakoniec som ale zvitazil a pre ilustraciu osadil hotovy kostol aj na povodny podorys. Jo - a dorobil som taku symboliku, co sa nosi na veziach kostolov, aj na predoslu epochu som osadil.

Obrázok

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 30 Apr 2020 22:33

Par doplnkovych dielov pre moj vlastny sposob stavby a kostolik na prekreslenom terennom zaklade. Teraz sedi, ako detska ritka na serbliku...

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 01 Máj 2020 02:00

Ani som to neplanoval, ale dnes to slo vynimocne pokludne, cisto a hladko... Mam rad, ked veci pekne sadaju (aj ked drobne upravy a skracovanie obvodovych murov a terennych chlopni som musel absolvovat). Takze najprv sa zjavila taka mala pevnost Boyard a zrazu sedim na terennom vyvyseni a mam vsetky stavby hotove (okrem strechy kasarni)... Fajn vecer

Obrázok

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 02 Máj 2020 01:56

Strecha kasarni vyzerala vpohode, potom to vyzeralo na velku katastrofu, ale nakoniec to slo. Sice ziadna hitparada, ale zlepit sa to dalo. Niektore konstrukcne diely ale uplne nepouzitelne... Teraz uz len asi tisic kominov a ide sa na hviezdicove opevnenie...

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 03 Máj 2020 00:36

Nejaku dobu FAKT nechcem pocut slovo KOMIN :)

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ja Budovatel - Vyvoj hradu, 1:300

Príspevokod užívateľa DarkTower » 04 Máj 2020 00:49

Tak zaverecna sranda zacala - hviezdicove terenne opevnenie je vcelku lahodka. Presah z terennej zakladne je sice efektny, ale sposob ziskania podorysneho dielu trochu nestastny. Bud mi sedela kresba textury a obrysove linie, alebo dlzka obvodovych stien. Vdaka viackrat vytlacenym terennym dielom sa mi to ale podarilo zamaskovat...

Obrázok

Obrázok
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Návrat na "Minibox // Minibox"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní