Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Karosa B732 DPB / 1:87 / P.Kudrej, A.Priehradny

Moderátor: developer10

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Karosa B732 DPB / 1:87 / P.Kudrej, A.Priehradny

Príspevokod užívateľa LuPa » 15 Jan 2023 18:59

Par dni uz rozmyslam aky model nacat, nechcelo sa mi hned najzlozitejsi minibox, tak som zvolil tento jednoduchy ale velmi pekne graficky spracovany autobus z dob nedavnych. Je volne dostupny na https://dopravni.net/modely/vystrihovanky/, verzii tejto Karosy je viac. Rozsah modelu je jedna A4, tlacit som si ho dal na cca 140-150g laserom vo FaxCopy a dostal este tri vrsty laku na spevnenie.
Samotny model nie je zlozity, najprv som zlepil karoseriu so zadnym celom a neskor pridal drziak zadnej napravy.

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Karosa B732 DPB / 1:87 / P.Kudrej, A.Priehradny

Príspevokod užívateľa LuPa » 17 Jan 2023 20:11

Lepenie pomaly pokracuje dalej, bez problemov vsetko sedi, dufam aj bude sediet vysledok na vsetkych styroch kolesach naraz na konci :wink:
Pribudla predna naprava a cele predne celo.

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Karosa B732 DPB / 1:87 / P.Kudrej, A.Priehradny

Príspevokod užívateľa LuPa » 19 Jan 2023 19:05

Vcera vecer som zlepil kolieska.

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Karosa B732 DPB / 1:87 / P.Kudrej, A.Priehradny

Príspevokod užívateľa LuPa » 20 Jan 2023 18:31

kontrola cestovnych listkov...
Jednoduchy ale velmi pekny model som dokoncil vcera vecer.Stacilo doplnit zrkadla a zasterky za kolesa.
model ponuka dost moznosti na vylepsenie, minimalne na oboch celach rozne prelisy a svetla.

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Karosa B732 DPB / 1:87 / P.Kudrej, A.Priehradny

Príspevokod užívateľa developer10 » 20 Jan 2023 20:21

Parádička Ľubo, na tento plyňák si pamätám keď som sa na ňom vyvážal ku návšteve za mladi :D Ono sa to mnohým nezdá, ale na minimodeloch sa vždy dá toho dosť pokaziť, aj na takých precítnych Kudrejovkách, ale Tebe sa to podarilo bez chybičky, gratulujem! Trim še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Karosa B732 DPB / 1:87 / P.Kudrej, A.Priehradny

Príspevokod užívateľa LuPa » 20 Jan 2023 20:45

Peto, dakujem Ti za poklonu :) a suhlasim: osobne mavam problem s krutenim dlhych stihlych karoserii alebo zvlnenim sa dlhych rovnych povrchov, ako tu boky.Ani tu to nebolo uplne ono :wink:
Este opravujem odkaz na stiahnutie tohto a aj inych modelov: https://papier-modely.modelweb.sk/vystr ... stiahnutie
Tento ma cislo AP007/02

Návrat na "Minibox // Minibox"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní