Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Brabham BT55/ABC/1:24

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
YakoMiG | 30
Príspevky: 109
Meno: Martin
Bydlisko: Humenné

Brabham BT55/ABC/1:24

Príspevokod užívateľa YakoMiG » 13 Feb 2019 18:04

Ahojte.
Ďalšia formula, a zase Riccardo Patrese :P . Tentokrát to nie je Arrows, ale Brabham BT55 s číslom 7. Model je z ABC (ten novší opravený model), autor Michal Antonický. Tlač je na tvrdom, pomerne bielom (vzhľadom na vek) papieri.

Počas stavby som sa snažil eliminovať čierne čiary. Kolesá dostali upgrade v podobe pajkovacieho cínu. Volant je z bužírky sluchátok Sencor :wink:
Takisto som si požičal "obtisk" loga BMW z jedného plastového modelu. A následne niekoľko vrstiev laku na vlasy.

Nepresnosti som tam našiel dosť. Prednú vrchnú šípovú časť som musel oddeliť od celého "horného" bieleho dielu v mieste kde začínal kokpit. Inač by mi to vôbec nesadlo.
Osadenie spätných zrkadiel bolo tiež o hubu :beat brick: Predný spoiler sa vykrútil ako následok lakovania :scorn:

Nefotil som často, lebo stavba išla tak nejako sama od seba. Fotenie počas stavby som zanedbal, takže vám budem prezentovať výsledok.

Fotografie:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Všetky fotografie nájdete tuto:
Spoiler: Zobrazit
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Brabham BT55/ABC/1:24

Príspevokod užívateľa LuPa » 14 Feb 2019 17:57

Podla mna podareny model, pekne :big smile:
Ako konkretne si pouzil cin na kolesa?

Užívateľov profilový obrázok
YakoMiG | 30
Príspevky: 109
Meno: Martin
Bydlisko: Humenné

Re: Brabham BT55/ABC/1:24

Príspevokod užívateľa YakoMiG » 14 Feb 2019 20:50

LuPa napísal:Podla mna podareny model, pekne :big smile:
Ako konkretne si pouzil cin na kolesa?

Ďakujem. :victory: Zabudol som napísať že ten cín, resp. cínový drôt som použil na znázornenie okrajov disku. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
anndriu | --
Príspevky: 162
Meno: anndriu
Bydlisko: Zvolen

Re: Brabham BT55/ABC/1:24

Príspevokod užívateľa anndriu » 16 Feb 2019 15:24

Zlepené je to tak krásne ... normálne by som to začal lepiť , mám tento z ABC , ale ako sa poznám to zase nedokončím..

Návrat na "Športové vozidlá // Racing Cars"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní