Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

TATRA 148 S1 /RW/ 1:32 - mato_kolo vs. tom vs. Luky815

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
eduardo | --
Príspevky: 192
Meno: Eduard
Bydlisko: Nitra-Rišňovce

Re: Tatra 148 S1 /RW/ 1:32 - mato_kolo vs. tom vs. Luky815

Príspevokod užívateľa eduardo » 24 Nov 2013 18:39

Pekne ti to ide, ešte kabínu a z najhoršieho si vonku. :)

Užívateľov profilový obrázok
tom | 28
Príspevky: 1299
Bydlisko: Prešov

Re: Tatra 148 S1 /RW/ 1:32 - mato_kolo vs. tom vs. Luky815

Príspevokod užívateľa tom » 24 Nov 2013 21:17

Luky pekna praca , ja momentalne hladam chuť do lepenia :D

Užívateľov profilový obrázok
Luky815 | --
Príspevky: 415
Meno: Lukáš
Bydlisko: Bratislava

Re: Tatra 148 S1 /RW/ 1:32 - mato_kolo vs. tom vs. Luky815

Príspevokod užívateľa Luky815 » 24 Nov 2013 22:05

Ďakujem

Tom, tak do toho, samého ma to nebaví :P
"Musíme to urobiť presne, preto to urobíme podľa oka"

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 148 S1 /RW/ 1:32 - mato_kolo vs. tom vs. Luky815

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 25 Nov 2013 15:05

Luky, ides pekne, ja sa babrem prave s kolesami:)
Informacie ohladne palenych dezenikov: najprv skuska ze nalepit paleny dezen na povodny z vystrihovacky :beat plaster: zly tah, chýba tam asi 3-4mm aby dezen k sebe pasoval, takze takto nie!
Druhy pokus: nalepenie pasika papiera do dezenu a prilepenie bocnice, takto to bude sprave, plus premalovanie " celej gumy" :victory:
(za kvalitu fotiek sa ospravedlnujem, fotene mobilom:))
Najprv cele kolesa aj s pasikmi vystrihnute:

a tu pohlad na rozdiel "origo" (mala uprava: vyrezane okruhle otvory disku, "diery v puklici" a vlepene ivant-matice) predneho kolesa a komplet prefarbeneho zadneho aj s dezenom:
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
Jolaus | 45
Príspevky: 1456
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Tatra 148 S1 /RW/ 1:32 - mato_kolo vs. tom vs. Luky815

Príspevokod užívateľa Jolaus » 25 Nov 2013 17:32

mato_kolo-pred mesiacom založíš vlákno a máš hotové len jedno koleso? :P Že ťa hanba nefackuje :haha: . Hraj na tie paprče.
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

Užívateľov profilový obrázok
Paly | 36
Príspevky: 1791
Meno: Paľo

Re: Tatra 148 S1 /RW/ 1:32 - mato_kolo vs. tom vs. Luky815

Príspevokod užívateľa Paly » 25 Nov 2013 18:05

Veru tak ja som si to už dávnejšie všimol, že to je len taký "kecal" ten Maťo :haha: :P
Live hard, ride easy.

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 148 S1 /RW/ 1:32 - mato_kolo vs. tom vs. Luky815

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 25 Nov 2013 19:15

Jolaus napísal:mato_kolo-pred mesiacom založíš vlákno a máš hotové len jedno koleso? :P Že ťa hanba nefackuje :haha: . Hraj na tie paprče.

Off topic: Ehm tvoj posledny prispevok je tiez z dobreho data: 11 Nov 2013 18:10 :haha: ci uz mas jaka hotoveho?

...Akurát že si nevidel vsetky tie predpripravene diely vo "flaske od kavy" kde uz mam pripravenu takmer celu kabinu, ktoru chcem lepit hned po kolesach, aby som vedel "ci ma vyznam" lepit korbu... ale preistotu (keby som nahodou nieco dobabral) mam tie tatry 2 :victory:
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
Brzdič | 38
2K+
Príspevky: 2952
Meno: Ondra
Bydlisko: Brno

Re: Tatra 148 S1 /RW/ 1:32 - mato_kolo vs. tom vs. Luky815

Príspevokod užívateľa Brzdič » 26 Nov 2013 15:44

mato_kolo ... pokud máš laserové dezény stejně dlouhé jako ty ve vystřihovánce musíš cca1mm uříznou většinou je to přesně jedna figura. Já na dezéncích u své Tatry zkracoval o 3mm. Tloušťkou dezénku se vždy zvětší jeho obvod po slepení ,takže je potřeba zkracovat. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
mato_kolo | 40
Príspevky: 619
Meno: martin kolodzejcik
Bydlisko: Hlavná 33, 900 26 Slovenský Grob
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 148 S1 /RW/ 1:32 - mato_kolo vs. tom vs. Luky815

Príspevokod užívateľa mato_kolo » 27 Nov 2013 15:53

Vieš čo, praveze ja som tie laserove vyrezal presne, stocil a zlepil podlepene pasikom, nech sa na to dobre lepia bocnice a sedi to - takpovediac presne, figury vypaleneho dezenu akurat pretrcaju cez bocnice gumy a podla Jolausa a teda aj standardne by to tak malo byt:) (nie ze je dezen presne s krajom, tak ako ked je dezen len vytlaceny na papieri - nap. pri pouziti original vzorku, ako mam na obrazku..)
Co sa tyka progresu, vcera som "oslintal" :still dreaming: komplet vsetky zbytne bocnice (obombiroval), a aj par navyse z druhej vystrihovacky, (lebo sa mi asi 4 podarilo pri tom prilisnom bombirovani "zlomit", a dve som pouzil na skusobne predne koleso.) i ked by sa dali pouzit dovnutra dvojolies kde by nic nebolo vidno:) no a ide sa lepit...

Zaujimavo su robene naboje kolies, resp. tie casti s oblukmi a ze sa lepia natupo na vnutorny kruh, dost zle sa to lepi, asi vyrezem este raz a aj s par chlopnami vo vnutornej casti
Práve na stole - P50, uz hotovo - Galéria Mato kolo
Colossians 3:23-24 Whatever my hands find to do, I work at it with all my heart, as working for the Lord, Jesus Christ...

Užívateľov profilový obrázok
Brzdič | 38
2K+
Príspevky: 2952
Meno: Ondra
Bydlisko: Brno

Re: Tatra 148 S1 /RW/ 1:32 - mato_kolo vs. tom vs. Luky815

Príspevokod užívateľa Brzdič » 27 Nov 2013 16:02

Pokud se ti to povede trefit a máš dezének vystouplej všude stejně, tak v tom nevidím problém. Zase by to ale nemělo být moc. :)

Návrat na "Nákladné automobily a ťahače // Lorries & Trucks"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní