TATRA C-111 Benzina / PK Graphica / 1:25

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 685
Meno: Lubo

Re: TATRA C-111 Benzina / 1:25 / PK Graphica

Príspevokod užívateľa omron22 » 15 Apr 2020 17:36

Nazdrt pani,napravy dokoncene nic extra vsetko podla vystrihovacky sem tam som praskol daku matku.Pokracobal som motorom,je to lahke rychle,efektne,trochu som tie vrtulky porobil a dohadzal matky a provizornu kabelaz.Urobil som zaklad predneho narazniku a lozko,kde bude motor.zatial to este nelepim do seba bo neviem ako to bude s kabinou a este riesim to ci urobim a nalepim vsetky detaily na naraznik ,alebo ho osadim zacentruj e m a potom dohadzem svetla a tie bagulky.Celky som polepil doseba ach jaj davno som nebol taky nervozny,dotoho este aj hodinovy manzel som musel byt ,ale nakonirc som to dako posteloval doladil.Tesim sa ked to budem driapat dole,ako je to u mna bezne....Nech sa paci foto

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 685
Meno: Lubo

Re: TATRA C-111 Benzina / 1:25 / PK Graphica

Príspevokod užívateľa omron22 » 15 Apr 2020 17:39


Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 685
Meno: Lubo

Re: TATRA C-111 Benzina / 1:25 / PK Graphica

Príspevokod užívateľa omron22 » 15 Apr 2020 17:40


Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 685
Meno: Lubo

Re: TATRA C-111 Benzina / 1:25 / PK Graphica

Príspevokod užívateľa omron22 » 20 Apr 2020 13:27


Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 685
Meno: Lubo

Re: TATRA C-111 Benzina / 1:25 / PK Graphica

Príspevokod užívateľa omron22 » 20 Apr 2020 13:29


Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 685
Meno: Lubo

Re: TATRA C-111 Benzina / 1:25 / PK Graphica

Príspevokod užívateľa omron22 » 20 Apr 2020 13:41

Nazdrt,pokracujem kapotou,tam to chce poriadne nervy ak to budete upravovat ako ja.Vyrezal som iba mriezky,ale aj kebyze ich nevyrezem je tam velmi záujimavo urobena grafika akoze odraz alebo pootvorenie mriezok.Pootvaral som aj tie bocne,len neviem ci nahodou nie opacne..Na motore som upravil iba to hrdlo prednej nadoby,ktore neviem preco som nechal take dlhe.K narazniku som pridal blatniky,tam som urobil trosku chybu ked som zle vyrezal diel, dako mi zavlnilo ruku,a narobilo mi to riadne potiaze...ale polepkal som to....ked to vsetko ppoukaldam na seba strasne sa tesim teda ako je to vsetko vidiet ako tie vrtulky a motor...Aktualne uz triedim dieliky na kabinu s oznacenim i -interier, s pozdravujem m Lu.

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: TATRA C-111 Benzina / 1:25 / PK Graphica

Príspevokod užívateľa iconmaster » 20 Apr 2020 16:16

omron22 napísal:Pootvaral som aj tie bocne,len neviem ci nahodou nie opacne..

Podľa mňa ich máš správne. Aspoň takto dávajú zmysel: cez čelnú mriežku vchádza studený vzduch a cez tieto bočné zas odchádza ten teplý a to prúdenie počas jazdy to ako keby "ťahá so sebou".

Každopádne máš dobre našliapnuté, len tak ďalej :wink:

Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 685
Meno: Lubo

Re: TATRA C-111 Benzina / 1:25 / PK Graphica

Príspevokod užívateľa omron22 » 16 Jan 2021 13:23

Ahojte, skoro po roku som sa dostal opat k tatrovke...pokracoval som kabinou, ktora je zatial bez strechy ,ale popracujem na tom. Tatra813 mi vypalil uzastne dezeny, tak som sa hned pustil do prace na kolesach.To som este nevedel aka ocista a meditacia je vyrobit 12 kusov kolies.Ale po par pokusoch som vychytal muchy a kolesa som nalepil na ram.chcel som ich mat co najviac vyčapene, strasne sa mi to paci.postupne som dorobil este naboje kolies.Na kolesach som vyrezal vzduch pridal lem okolo disku a pridal matky.


Užívateľov profilový obrázok
omron22 | --
Príspevky: 685
Meno: Lubo

Re: TATRA C-111 Benzina / 1:25 / PK Graphica

Príspevokod užívateľa omron22 » 17 Jan 2021 14:59

Ahojte,spominana kabina.Zaklad som ako tak mal,zasklenie a horsia robota bola urobena a dokonca aj dieliky z interieru som mal vyrezane a zaretusovane.Pridal som panky listy a nieco co drzi otvorene predne okna.Nech sa paci foto:



Potom som to zavrel ach jaj to je super pocit.Urobil som aj drobotinu,ktora sa bude davat nakoniec,ale dobre ze je uz za mnou.


Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1075
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: TATRA C-111 Benzina / 1:25 / PK Graphica

Príspevokod užívateľa LuPa » 17 Jan 2021 18:35

Som rad,ze vidim pokracovanie tejto paradnej Tatry :wink:

Návrat na "Nákladné automobily a ťahače // Lorries & Trucks"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní