Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Autosan H9-21 /Answer/ 1:25

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
Woodstock | --
Príspevky: 85
Meno: Petr
Bydlisko: Nymburk
Kontaktovať užívateľa:

Autosan H9-21 /Answer/ 1:25

Príspevokod užívateľa Woodstock » 06 Aug 2012 18:49

Zdravíčko,

Po dokončení Jelcze a několika oddechovkách (baráčky a různá podobná havěť) se pustím zase do něčeho většího.

Polský autobus z roku 1975, podle návodných kreseb a i podle dílů se jedná o jednodušší model, autoři uvádí složitost dva ze tří.
I přesto že je to jednodušší, tak předpokládám, že mi to bude trvat trochu déle - tedy další dlouhodobý projekt, i když snad ne tři roky jako Jelcz.
K modelu mám i originální sadu laserem pálených dílů.
Jestli se odhodlám k nějakým úpravám, to ještě nevím, i když světla by si nějaký mírný tuning asi zasloužily.
Výsledný vozidlo bude docela macek a uvidíme jak se s tím poperu.


Pokud jsou na prostřední fotce v pravé části vidět dva žluté pruhy (jako že jsou, kupodivu to foťák i ukáže), chvíli jsem váhal kde se tam vzaly a jak to vzniklo. A pak mi to došlo, já uprostřed měl vložené laserem pálené díly, samozřejmě ve folii tak jak jsem je dostal. Skrz tu folii se to žluté nějakým způsobem dostalo na papír. Takže možná pozor jak se skladují lasery, abyste si nezničili své modely. Snad to na výsledku nebude tak hrozně vidět...

Do modelu zabořím nůžky asi až zítra, dnes už nebude čas, rád bych si zaběhal, tak snad nezmoknu.

Užívateľov profilový obrázok
Jolaus | 45
Príspevky: 1456
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Autosan H9-21 /Answer/ 1:25

Príspevokod užívateľa Jolaus » 06 Aug 2012 21:05

Budem sledovať a držím palce pri stavbe :) . Ja autobusy môžem :wink: .
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných