Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Projekt Tatra 148 - CAS32 / rôzni autori / MULTISCALE

Moderátor: iconmaster

VOX POPULI finále - dajte pocitovú kvačku jednej z CASiek (fotky na str.10)

Hlasovanie ukončené 08 Okt 2023 10:53

1:25 - PMHT
7
21%
1:32 - Ripper Works
13
39%
1:32 - ABC (Vyškovský)
8
24%
1:50 - PMHT
3
9%
1:100 - LBS System
0
Žiadne hlasovania
1:87 - FDS
2
6%
1:250 - PTF
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 33
Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Projekt Tatra 148 - CAS32 / rôzni autori / MULTISCALE

Príspevokod užívateľa Fito » 10 Jan 2022 13:10

V takých krabičkách dostávajú požiarnici desiatu.

A oné, kolečká parádne, len možno by to chcelo kontrastnejšie pozadie pretože šedá na šedom, z toho ten foťák zjavne nemá radosť.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Projekt Tatra 148 - CAS32 / rôzni autori / MULTISCALE

Príspevokod užívateľa developer10 » 10 Jan 2022 13:34

Díki chalani!

Saskardin napísal:... Inak pekná krabička na dieliky, odkiaľ je?


Pravdu? To som splašil pred dušičkami z toho regálu "všetko za 1€" v Kauflande :D Mám dva a pri tomto projekte mi bude málo :haha: :shocked:

Fito napísal:... možno by to chcelo kontrastnejšie pozadie pretože šedá na šedom, z toho ten foťák zjavne nemá radosť.


Súhlasím, nabudúce pri nápravách to už dám na biele pozadie, lebo keď som to tu potom kukal tak tie rozdiely v šedej sú ešte markantnejšie keď to spracoval uploadový soft... V reáli je pozadie čierne :D
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
kuratkoo | 42
Príspevky: 698
Bydlisko: Vrbové

Re: Projekt Tatra 148 - CAS32 / rôzni autori / MULTISCALE

Príspevokod užívateľa kuratkoo » 10 Jan 2022 19:35

Ahoj
Nooo, na pekný projekt si sa dal... :big smile:
Páči sa mi aj ten tvoj štýl, odhodlanie a podrobný popis ktomu, tak držím palce a veľa voľného času... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: Projekt Tatra 148 - CAS32 / rôzni autori / MULTISCALE

Príspevokod užívateľa martin1807 » 11 Jan 2022 21:53

Noo kolieska máš za sebou teraz to začne byť čím ďalej zaujímavejšie.:) Len tak ďalej :P
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Projekt Tatra 148 - CAS32 / rôzni autori / MULTISCALE

Príspevokod užívateľa developer10 » 13 Jan 2022 08:45

Ďakujem krásne chalani! Neprestávame, ideme ďalej a stále napredujeme :victory: ! Dáme si malú oddychovku s Favoriťkami a vidíme sa opäť ;) Trimce še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
majo | 33
Príspevky: 449
Meno: Marián
Bydlisko: Danišovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Projekt Tatra 148 - CAS32 / rôzni autori / MULTISCALE

Príspevokod užívateľa majo » 14 Jan 2022 14:55

To bude rovnakých Tatier v rôzných mierkach pre každého :)
Kolesá už máš, môžeš napredovať ďalej. :wink:


"Ži preto, aby si niečo dokázal.
Dokáž niečo, aby vedeli, že si žil."




Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Projekt Tatra 148 - CAS32 / rôzni autori / MULTISCALE

Príspevokod užívateľa developer10 » 02 Feb 2022 12:35

majo napísal:To bude rovnakých Tatier v rôzných mierkach pre každého :)
Kolesá už máš, môžeš napredovať ďalej. :wink:


Aaaaa Majo, zakríkol si to, bude ešte o jednu viac :) Takže k nej ešte musím kolesá dolepiť.

Totižto takto: v komunikácii s Frenkym FDS Kováčikom (mimochodom môj teraz už bývalý kolega, s ktorým som sa nanešťastie stretol až v posledný deň mojej starej práce v Prešove :too sad: ) som bol ten šťastlivec, ktorému ochotne poskytol okrem iných skvelých kúskov aj limitku jeho CAS32-ky, a teda ju týmto slávnostne pridávam do projektu. Keďže minibox tu už jeden mám a tento Frenkyho je naozaj veľmi pekne spracovaný, doprajem mu pozíciu v mierke H0 - 1:87, kde možno viac vyniknú krásne detaily tohto spracovania (a je väčšia šanca že to až tak nedomrvím :haha: :beaten: )



Takže upravujem aj svoj úvodný príspevok a po výrobe kolies aj predošlé bodovanie podľa toho, ako to pôjde ;)

Ale predtým ešte dokončíme Favoriťky. Tak držte prsty a trimce še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
LuPa | 48
Príspevky: 1078
Meno: Lubo
Bydlisko: Bratislava

Re: Projekt Tatra 148 - CAS32 / rôzni autori / MULTISCALE

Príspevokod užívateľa LuPa » 14 Feb 2022 22:41

Ooooh, tak tento minibox ma zaujal, som zvedavy nanho.A samozrejme aj na ostatne Tatrovecky :wink:

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Projekt Tatra 148 - CAS32 / rôzni autori / MULTISCALE

Príspevokod užívateľa developer10 » 17 Feb 2022 12:52

LuPa napísal:Ooooh, tak tento minibox ma zaujal, som zvedavy nanho.A samozrejme aj na ostatne Tatrovecky :wink:

Ja tiež, už keď mi ho Frenkye zaslal som vedel že ho musím zaradiť, náročnosť konštrukcie je úplne iná ako v druhom miniboxovom prípade a snáď zväčšením do mierky H0 mu nijako neublížim... Tento víkend dokončím Favoritky a pustím sa naspäť do tohto projektíku, lebo chuť je naspäť :D
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Projekt Tatra 148 - CAS32 / rôzni autori / MULTISCALE

Príspevokod užívateľa developer10 » 04 Mar 2022 10:04

Ahojte papierníci!

Keďže Favoritky som podľa možností úspešne doklepal a začal som k nim robiť miniboxy, dal som pod jedným aj novodoplnenú sadu koleček miniboxu od FDS v resize 1:87.

Report
Stavba je omnoho úplnejšia a presnejšia ako v prípade miniboxu LBS 1:100 a netrebalo žiadne doplňujúce detaily, tak som si dovolil len upraviť puklicu na prednom kolese, kde som vysekol do stredu dieru. Nič viac, všetko bolo v stavebnici. Naprd som to tlačil dvakrát :beaten: :haha: :bad smile:
Určite to zamieša poradím v prvej tabuľke, ktorú idem upraviť, spoločné fotky zmením až keď budem fotiť ďalšiu sériu - podvozky.

Toľko ku postupu v tomto projekte, dokončím miniboxových súrodencov favoritkám a opäť nabehnem semkaj kuščik.

Trimce še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní