Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
StanoL | 39
Príspevky: 112
Meno: Stanislav Lelko
Bydlisko: Trnava

TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Príspevokod užívateľa StanoL » 12 Jan 2023 13:56

Ahojte,

rozhodol som sa, ze skusim tuto legendu nasich ciest. Tvarovo dokonalu 1203 :wink: . Uvidíme ci sa podari dokracat az dokonca. Nieco mi nasepkava, ze to bude tazky oriesok.


Report
Zacal som karoseriou, predna maska a celne sklo. Svetla a blinkre som skusil vytiahnut z folie na ozivenie. Momentalne sa trapim s bokmi a bocnymi sklami.


Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Príspevokod užívateľa developer10 » 12 Jan 2023 14:44

Ahoj Stano, veľmi dobrý výber, čo som videl reporty zo stavierb najväčšie problémy robili časti, ktoré máš úspešne za sebou, takže držím prsty, už by to malo byť iba dobré ;) Sledujem! Trim še!
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Príspevokod užívateľa iconmaster » 12 Jan 2023 19:44

Komu tak dobre ide tá letecká technika, nejaké obliny "razdvatrojky" hádam neurobia vrásky na čele :) Zatiaľ to vyzerá veľmi sľubne. Tak držím palce!

P.S.: Presunul som ti tému z osobných do sekcie áut verejných služieb, dúfam, že nevadí.

Užívateľov profilový obrázok
StanoL | 39
Príspevky: 112
Meno: Stanislav Lelko
Bydlisko: Trnava

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Príspevokod užívateľa StanoL » 13 Jan 2023 08:14

Ďakujem páni,


iconmaster napísal:
P.S.: Presunul som ti tému z osobných do sekcie áut verejných služieb, dúfam, že nevadí.


vôbec, nie, som ešte nebol zorientovany :)

Užívateľov profilový obrázok
tom | 28
Príspevky: 1299
Bydlisko: Prešov

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Príspevokod užívateľa tom » 13 Jan 2023 23:06

Držím palce pri stavbe. Dobrý výber modelu, a maš to pekne :big smile:

Užívateľov profilový obrázok
kuratkoo | 42
Príspevky: 698
Bydlisko: Vrbové

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Príspevokod užívateľa kuratkoo » 14 Jan 2023 11:32

Ahoj Stano
Tak ja ťa čakám v leteckej sekcii a ty takto si sa sem vybral... :P
Ale ten predok vypadá veľmi dobre, krásne si to dal, tak držím palce aj naďalej...

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Príspevokod užívateľa martin1807 » 14 Jan 2023 14:23

Ahoj,
zaujímavý výber predlohy, ku ktorej mám celkom blízko a preto si to rád pozriem. :big smile:
Svojho času som tento model začal stavať, no je to jeden z dvoch modelov (počas mojej aktivity na tomto fóre), které som nikdy nedokončil. :beat plaster: :shocked:

Začal si pekne a budem to tu určite sledovať. Čo si tak pamätám, tak najväčší problém, kvôli čomu som to aj nedolepil bol ten, že po zlepení interiéru s kasňou mi nesadla vôbec zadná časť. Zadok sa mi roztiahol do šírky a nebola šanca to zadnými dverami nejak rozumne uzavrieť, tak si na to daj pozor :P .

Budeš nechávať zadok otvorený, alebo zatvorený?

Nech sa stavba darí :victory:
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
StanoL | 39
Príspevky: 112
Meno: Stanislav Lelko
Bydlisko: Trnava

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Príspevokod užívateľa StanoL » 16 Jan 2023 08:49

kuratkoo napísal:Ahoj Stano
Tak ja ťa čakám v leteckej sekcii a ty takto si sa sem vybral... :P
Ale ten predok vypadá veľmi dobre, krásne si to dal, tak držím palce aj naďalej...



Ahoj,

hned som aj spat. Mi-4 som objednal :) ale musim sa tu najprv s 1203 popasovat.

Užívateľov profilový obrázok
StanoL | 39
Príspevky: 112
Meno: Stanislav Lelko
Bydlisko: Trnava

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Príspevokod užívateľa StanoL » 16 Jan 2023 09:07

martin1807 napísal:Ahoj,
zaujímavý výber predlohy, ku ktorej mám celkom blízko a preto si to rád pozriem. :big smile:
Svojho času som tento model začal stavať, no je to jeden z dvoch modelov (počas mojej aktivity na tomto fóre), které som nikdy nedokončil. :beat plaster: :shocked:

Začal si pekne a budem to tu určite sledovať. Čo si tak pamätám, tak najväčší problém, kvôli čomu som to aj nedolepil bol ten, že po zlepení interiéru s kasňou mi nesadla vôbec zadná časť. Zadok sa mi roztiahol do šírky a nebola šanca to zadnými dverami nejak rozumne uzavrieť, tak si na to daj pozor :P .

Budeš nechávať zadok otvorený, alebo zatvorený?

Nech sa stavba darí :victory:


Ahoj Martin,

dakujem, chcel by som zadne dvere nachat zatvorene. Vyzera to byt tazky oriesok uz od zaciatku, cela ta kasna. Som zvedavy. Budem vdacny za kazdu radu :victory: .

Užívateľov profilový obrázok
StanoL | 39
Príspevky: 112
Meno: Stanislav Lelko
Bydlisko: Trnava

Re: TAZ 1203 / Attimon / 1:24

Príspevokod užívateľa StanoL » 19 Jan 2023 13:28

Ahojte,

malý posun vpred na pravej strane karosérie. Nesadol vrch a spodok asi o 1mm, ale už som nevedel jak to zrovnať alebo skrátiť. Chcelo to asi väčší bombirung na prednej maske pod čelným sklom, a možno by sa to dalo posunúť viac dopredu.
Ľavú stranu som prikladal zatiaľ len na sucho, a vyzerá to tak, že aj tam to bude tak isto. No už jak je. :big smile:

Report

Návrat na "Automobily verejných služieb // Public Services' Vehicles"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní