Objednávka Angraf

Moderátor: Fito

Pravidlá fóra

• Táto sekcia slúži na organizovanie a sprostredkovanie nekomerčných hromadných objednávok modelov a modelárskych potrieb, pričom ich zabezpečenie nie je predmetom podnikateľskej činnosti organizátora objednávky ani administratora fóra a tímto z nej neplynie žiaden zisk.
  • Cieľom skupinovej objednávky je ušetriť poštovné, prípadne získať zľavu u výrobcu modelov na základe objemu objednaného tovaru.
  • Objednané modely a iný tovar neslúžia na ďalší predaj.

V sekcii je nežiadúci akýkoľvek druh reklamy na e-shopy a komerčné ponuky.
V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
Užívateľov profilový obrázok
juraj_ziacik | --
Meno: Gergej
Kontaktovať užívateľa:

Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa juraj_ziacik » 21 Mar 2020 17:25

Ahojte, nakoľko v poslednom čase Answer začal vydávať krásne novinky a vyzerá to tak, že kvôli pandémií sa tak skoro súťaže nedočkám, rozhodol som sa objednať si niektoré modeli sám. Budem rád, keď sa niekto pridá a ušetríme tak na poštovnom. Objednávať budem koncom marca, nakoľko má byť ešte jedna novinka v zozname (Tiger I).....
Takže sa postupne hláste a postupne posielajte, čo chcete doručiť. Keď mi to príde, dohodnem sa s Vami jednotlivo, ako Vám dodám jednotlivé modeli. Platba bude vopred na môj účet, ktorý Vám pošlem do súkromnej správy.

Verím, že toto pochmúrne obdobie využijete na tešenie sa z modelov a hlavne ho využijete na modelovanie. Tak píšte, ak máte záujem, objednávka prebehne posledný marcový, alebo prvý aprílový deň... (prípadne podľa avizovaných noviniek na stránke Answeru... O všetkom budem samozrejme informovať sem, do tejto sekcie. Pozdravujem, a hodne zdravia!!!

http://www.answer.pl/pl/
Hey Hou, Let´s Go!

Kečup | --
Meno: Jožo

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa Kečup » 22 Mar 2020 02:17

Ja by som objednal minimálne Stuga a Tigera, ale počkám ešte v akej verzii ten tiger vyjde :)
Jedného dňa pripláva moja loď,no pri mojom šťastí budem práve na letisku..
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:PzKpfw III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, PzKpfw IV, PzKpfw V Panther, PzKpfw I, T-34/76
Pracujem: Sdkfz 251/C

Oliver | 25
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Oliver » 22 Mar 2020 12:56

Kečup napísal:Ja by som objednal minimálne Stuga a Tigera, ale počkám ešte v akej verzii ten tiger vyjde :)

Zdá sa mi, že by to malo byť Ausf. E.
Tu na fóre som videl aj "box" art.
Oliver

Na stole: Messerschmitt Bf 109E-4
Naposledy dokončené: Podvozok lokomotívy Albatros (BETA)

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Kečup | --
Meno: Jožo

Príspevokod užívateľa Kečup » 22 Mar 2020 17:11

Ajaj ..verzia E....brutalne ma odradzaju tie pojazdové kolesá , neviem ako na ne :haha:
Jedného dňa pripláva moja loď,no pri mojom šťastí budem práve na letisku..
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:PzKpfw III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, PzKpfw IV, PzKpfw V Panther, PzKpfw I, T-34/76
Pracujem: Sdkfz 251/C

lowi | 38
Meno: Vilo

Príspevokod užívateľa lowi » 22 Mar 2020 18:28

Neboj.. keď som to dal ja... :haha: Síce GPM... ale aj to sa počíta... :bad smile:

Návrat na "Skupinové objednávky // Group Orders"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný