Objednávka Angraf

Moderátor: Fito

Pravidlá fóra

• Táto sekcia slúži na organizovanie a sprostredkovanie nekomerčných hromadných objednávok modelov a modelárskych potrieb, pričom ich zabezpečenie nie je predmetom podnikateľskej činnosti organizátora objednávky ani administratora fóra a tímto z nej neplynie žiaden zisk.
  • Cieľom skupinovej objednávky je ušetriť poštovné, prípadne získať zľavu u výrobcu modelov na základe objemu objednaného tovaru.
  • Objednané modely a iný tovar neslúžia na ďalší predaj.

V sekcii je nežiadúci akýkoľvek druh reklamy na e-shopy a komerčné ponuky.
V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
Užívateľov profilový obrázok
tatra813 | 25
Meno: Peter

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa tatra813 » 12 Máj 2020 00:23

nic nove .. uvidite vsetci pri stavbe kolko chýb tam najdete ako nebudu sediet diely ci bude chybať. ale hodne zdaru prajem :victory:
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150

Štefan Húska | 39
2K+
Meno: Štefan Húska

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 12 Máj 2020 16:37

Mňo, sedím si tak na latríne a listujem si listujem, ešte teplým modelom tanku king tiger, keď tu zrazu, zničoho nič, zisťujem, že mám jednu stranu v zošite 3x, slovom trikrát. Jedná sa o stranu s dielom podlahy tanku, nie kolies alebo pásov, ktoré sú dvakrát a je to normálne že tam sú a je ich treba. Do bojovky sa trošku vyznám, no ešte som nepočul o trojpodlažnom tanku :haha:
Musím spraviť 2 veci.
Prvá: odkontrolovať všetky diely podľa plánu a čísla (u všetkých modelov od angrafu čo doma mám) :beat plaster:
Druhá: ak niekomu chýbaju tieto konkrétne diely, dajte mi vedieť a pošlem vám ich, podľa možností nezlepené :haha: poťažmo budem mať matroš na podliepanie :wink:
Bod číslo 1 doporučujem KAŽDÉMU
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Paly | 33
Meno: Paľo

Príspevokod užívateľa Paly » 12 Máj 2020 16:45

No tak to sa modli, aby ti tam nechýbali iné dve strany :bad smile: :haha: . Ja ju mám len 1x. Model má dokopy 34 strán dielov /na tom tvrdšom papieri/ a 3 strany dielov na mäkšom, tak si zrátaj a ak máš 36 tvrdých stránok, tak si vyhral :haha: .
Live hard, ride easy.

Štefan Húska | 39
2K+

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 12 Máj 2020 16:53

Paly napísal:No tak to sa modli, aby ti tam nechýbali iné dve strany :bad smile: :haha: . Ja ju mám len 1x. Model má dokopy 34 strán dielov /na tom tvrdšom papieri/ a 3 strany dielov na mäkšom, tak si zrátaj a ak máš 36 tvrdých stránok, tak si vyhral :haha: .

Asi máš prúser, ja mám tvrdých strán 37, takže ti asi jedna chýba :haha: :haha: :haha:

Paly | 33

Príspevokod užívateľa Paly » 12 Máj 2020 16:55

Napriek tomu, že mám doma možno nepoužiteľný model, ma táto diskusia nesmierne pobavila, hneď mám lepší deň :haha: :haha: :haha: . Uvidíme, koľko naráta niekto ďalší :D
Live hard, ride easy.

Štefan Húska | 39
2K+

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 12 Máj 2020 17:01

Ono keď sa to tak vezme, to že mám jednu stranu navyše ešte neznamená, že mám model kompletný :haha: :wink:
A niekto by sa mohol obetovať a kúpiť jeden model a rozpredávať stránky podľa toho, komu čo chýba :haha: :haha: :haha:

juraj_ziacik | --
Meno: Gergej
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa juraj_ziacik » 12 Máj 2020 17:05

No ty brďo, ja rátam a mám len 35 tvrdých strán a 20 tenkých strán!! Je možné, aby sme mali každý iný model Tigra 2 ?? Možno keď sa stretneme si povymieňame strany každému čo mu chýba! :haha: Mňa picne.....
Tak toto som nečakal. :jawbone:
Hey Hou, Let´s Go!

toudi_sk | 50
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 12 Máj 2020 17:10

Štefan Húska napísal:... mám jednu stranu v zošite 3x, slovom trikrát ... budem mať matroš na podliepanie ...

zapas kolora sa hodí vždy... :beat plaster:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Paly | 33

Príspevokod užívateľa Paly » 12 Máj 2020 17:12

Tak tenké strany sedia, tiež mám 20, z toho 3 sú strany dielov. Ale tvrdých strán máme každý inak... a ja najmenej :haha: :haha: :haha: :haha:
Live hard, ride easy.

Fito | 46
Admin
Meno: Fito
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fito » 12 Máj 2020 17:36

Chlapi toto je vážne dobrá diskusia :haha:

Ale držím palce, nech to pokompletujete v poriadku, prípadne nech sa vydarí reklamácia...

Návrat na "Skupinové objednávky // Group Orders"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný