Objednávka Angraf

Moderátor: Fito

Pravidlá fóra

• Táto sekcia slúži na organizovanie a sprostredkovanie nekomerčných hromadných objednávok modelov a modelárskych potrieb, pričom ich zabezpečenie nie je predmetom podnikateľskej činnosti organizátora objednávky ani administratora fóra a tímto z nej neplynie žiaden zisk.
  • Cieľom skupinovej objednávky je ušetriť poštovné, prípadne získať zľavu u výrobcu modelov na základe objemu objednaného tovaru.
  • Objednané modely a iný tovar neslúžia na ďalší predaj.

V sekcii je nežiadúci akýkoľvek druh reklamy na e-shopy a komerčné ponuky.
V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
Užívateľov profilový obrázok
braintech | 38
Kral Papiru (Brno '15)
Meno: Miro

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa braintech » 13 Máj 2020 14:11

Pani,

velmi dobre vlakno a velmi mi sprijemnilo vcerajsi spanok. :)
Iba drobnost aby nevznikali nedorozumenia - Hobby Model - ex majitel p. Grabowski, uz je pod garazou panov z Answer/Angraf.
Cize potom tu mame Model Hobby - majitel Piotr Walo - to su tie cierne obalky a tie kvalitne modely na digi ofsete.
Zelam vela radosti a dobrych zazitkov z lepenia.

Miro

Užívateľov profilový obrázok
juraj_ziacik | --
Meno: Gergej
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa juraj_ziacik » 13 Máj 2020 20:12

To som nevedel, že sú to dve rozdielne firmy, ďakujem za info.
No hej, znelo to celé zábavne, ale viem si predstaviť, ako sme všetci traja listovali a modlili sa dopotený :jawbone: aby nám nič nechýbalo.... :)
Chvíľkami to vyzeralo ako s Addidasom, čím viac pásikov tým viac Addidas (čím viac strán, tým viac Tigrov!!), každopádne nám asi všetkým odľahlo!! :)

Ešte jedna info: Answer mi na FB napísali, že mi napíšu presný počet strán a dúfam, že aj s obrazovou prílohou. Potom budem informovať. Teším sa na ďaľšie objednávky a snáď už nebude toľko peripetií.
Hey Hou, Let´s Go!

Návrat na "Skupinové objednávky // Group Orders"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní