Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Objednávka Angraf

Moderátor: Fito

Pravidlá fóra

  • Táto sekcia slúži na organizovanie a sprostredkovanie nekomerčných hromadných objednávok modelov a modelárskych potrieb, pričom ich zabezpečenie nie je predmetom podnikateľskej činnosti organizátora objednávky ani administratora fóra a tímto z nej neplynie žiaden zisk.
  • Cieľom skupinovej objednávky je ušetriť poštovné, prípadne získať zľavu u výrobcu modelov na základe objemu objednaného tovaru.
  • Objednané modely a iný tovar neslúžia na ďalší predaj.


V sekcii je nežiadúci akýkoľvek druh reklamy na e-shopy a komerčné ponuky.
V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
Užívateľov profilový obrázok
Saskardin | 49
Príspevky: 448
Meno: Martin
Bydlisko: Bratislava

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa Saskardin » 11 Apr 2021 10:12

juraj_ziacik napísal:Ahojte, takže všetky platby prišli (okrem jednej, ten sa mi zatiaľ ani neozval, ale objednám aj tak, aby ste ostatný nečakali, risknem to, snáď mu môžem dôverovať), takže v zajtra (11.04.2021) objednávam modely a uvidím ako Poliaci odpíšu. Samozrejme o všetkom budem informovať....
Pozdravujem a ďakujem za platby. :)


Prinajhoršom si tie jeho veci rozoberieme :haha:
"Celý problém ľudstva je v tom, že hlupáci a fanatici sú si vždy istí sami sebou, a múdri ľudia plní pochybností." - Bertrand Russell

Na stole: London L.C.C. 106 (Occre), Kafemlejnek (A.Cupák)

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3221
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa WanRayen » 11 Apr 2021 15:34

Tak Tak, rozoberieme :haha:

Užívateľov profilový obrázok
juraj_ziacik | 41
Príspevky: 1234
Meno: Gergej
Bydlisko: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa juraj_ziacik » 15 Apr 2021 08:08

Takže nejaké novinky: zaplatené v pondelok, dnes píšem ohľadom platby, nakoľko mi prišla správa, že platba ešte stále čaká na overenie, od poliakov mi samozrejme nič neprišlo. Stihli mi však napísať "brak towaru". Ale to mi napísali aj minule a všetko nakoniec prišlo. Jedná sa o jedny nálepky. Inak všetko zatiaľ v poriadku.
Hey Hou, Let´s Go!

Užívateľov profilový obrázok
Oliver | 29
2K+
Príspevky: 2179
Bydlisko: Trenčín/Nová Dedinka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa Oliver » 15 Apr 2021 09:37

Poľsko je krajina neobmedzených možností, vždy plná prekvapení ..
Držíme palce. :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Kawasaki Ninja ZX-RR (PLAST)

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_SxcjiHlDsTQJ1yC951EKA

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa developer10 » 15 Apr 2021 09:44

Super novinky, len tak ďalej! Btw. presne kvôli tomu "vypredané" som rád, že sa robí hromadka, lebo mňa jednoducho odpálkovali, aj keď na nete im stále svietilo "w magazynie", ale pri takej veľkej objednávke si to asi nedovolia... snáď... ďakujem Juraj, teším sa na ďalší update :)
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 15 Apr 2021 15:48

developer10 napísal:Super novinky ... som rád ... teším sa ...

práve pre takéto premotivované reakcie sa neteším a rátam s najhorším, mám s tým svoje skúsenosti :P
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa developer10 » 15 Apr 2021 20:41

toudi_sk napísal:... rátam s najhorším, mám s tým svoje skúsenosti :P

Ale no, trosku tolerancie medzi sebou a ziadnej voci ich lenivosti :D Nechcl som aby to vyznelo tak premotivovane ako to vnimas, tiez mam s nimi svoje skusenosti z davnejsej minulosti ked zacinali s e-shopom, preto si myslim ze kazdu takuto snahu treba povzbudit :bad smile: jasne ze sa moze stat hocico ale na cierne macky, urieknutie a podobne povery neverim, nechcem si posrat moj pozitivny vztah k tomuto prehnitemu hnusnemu svetu :victory: :wink:
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3221
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa WanRayen » 16 Apr 2021 08:32

developer10 napísal:
toudi_sk napísal:... rátam s najhorším, mám s tým svoje skúsenosti :P

Ale no, trosku tolerancie medzi sebou a ziadnej voci ich lenivosti :D Nechcl som aby to vyznelo tak premotivovane ako to vnimas, tiez mam s nimi svoje skusenosti z davnejsej minulosti ked zacinali s e-shopom, preto si myslim ze kazdu takuto snahu treba povzbudit :bad smile: jasne ze sa moze stat hocico ale na cierne macky, urieknutie a podobne povery neverim, nechcem si posrat moj pozitivny vztah k tomuto prehnitemu hnusnemu svetu :victory: :wink:



Moja reč. Treba byť pozitívny :wink: , aj keď v tejto dobe chce byť každý vždy aspoň na týždeň negatívny nie? :haha:

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 16 Apr 2021 15:02

až so mnou máte problém, vypnite si ma, iný nebudem, nikdy ma nebral Dan Nekonečný na steroidoch žite s tým ;)

takže týmto by som to uzavrel, celý tento spam zmažte a viac sa k tomu (a ani ničomu inému) vyjadrovať nebudem


slovami klasika: "neplačte, sami jste si to zavinili" :haha:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
juraj_ziacik | 41
Príspevky: 1234
Meno: Gergej
Bydlisko: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednávka Angraf

Príspevokod užívateľa juraj_ziacik » 16 Apr 2021 17:27

Nevaďte sa:: PAYPALL: Táto transakcia už nečaká na spracovanie a posiela sa príjemcovi. Ďakujeme Vám za trpezlivosť.
Dnes som dostal tento mail, takže predpokladám, že v pondelok to majú na účte.
Ďaľšie info v utorok (stredu)...... :)
Hey Hou, Let´s Go!

Návrat na "Skupinové objednávky // Group Orders"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní