All Kits Show 2009 / Banská Bystrica / 19.9.2009

Užívateľov profilový obrázok
ELEFANT | 52
Príspevky: 1267
Meno: Radek Lamche
Bydlisko: Dolní Benešov ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: All Kits Show 2009 / Banská Bystrica / 19.9.2009

Príspevokod užívateľa ELEFANT » 20 Sep 2009 19:59

Neskutečné...potom se pipli s modelem celý rok a překoná tě takové torzo :cry: :cry: :cry: :too sad: S takovou to chlapy odradí na soutěže chodit.Je to bezohlednost :vicotry:

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: All Kits Show 2009 / Banská Bystrica / 19.9.2009

Príspevokod užívateľa johnny7 » 20 Sep 2009 20:28

Doteraz som netusil o com tocite, ale ked som videl fotky, tak to som mohol dojst s nejakym domcekom z ABCa a by to lepsie vyzeralo. Videl som tam spickove modely, ale aj take, ktore su kvalitou slabsie ako moje, takze lutujem, ze som nic nedoniesol. Samozrejme ale z hladiska prezentacie mojej prace, nie so sutazneho...
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
lowi | 42
Príspevky: 1301
Meno: Vilo
Bydlisko: Závažná Poruba

Re: All Kits Show 2009 / Banská Bystrica / 19.9.2009

Príspevokod užívateľa lowi » 20 Sep 2009 20:30

Ono v podstate by si nemusel doniesť nič. Stačí keď si sponzor. :P Ako to bolo v tomto prípade. :devil:

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: All Kits Show 2009 / Banská Bystrica / 19.9.2009

Príspevokod užívateľa serpens » 20 Sep 2009 20:46

Smutne je najme to, ze v architekture boli podstatne lepsie kusky. A co sa zabudlo, tak najviac cien z papierakov mal zas Lesek :beat brick: :beat plaster:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
Potkan | --
Príspevky: 1095
Meno: Martin Frcka
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Re: All Kits Show 2009 / Banská Bystrica / 19.9.2009

Príspevokod užívateľa Potkan » 20 Sep 2009 21:00

mno hodim sem aj ja paru obrazkov... :)

k vystave sa vyjadrovat nebudem, podstatne ze sme sa tam stretli, pokecali, najedli sa, nakupili nove prirastky do zbierky :)

potesilo ma ze tam bolo viac papierovych modelov ako plastovych (aspon sa mi tak zdalo). :)
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok

zopar zaberov plastovych modelov... zboznujem modely znicenej techniky... riadne prehrdzavenej... :P
Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok

P.S. ten PzKfpw III 1:16 ma asi najviac pritahoval :P obrovsky model a neskutocne krasny :P tesim sa na den ked do neho zarezem...
Rozrobene: 1/32 SHKH Dana; 1.72 DKM Bismarck Turret Bruno
Naposledy dokoncene: 1/48 Mirage IIICZ SAAF;
V priprave: 1/48 He-111H3 a 1/25 SM30+401R

"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

Užívateľov profilový obrázok
naraznik1 | --
Príspevky: 39

Re: All Kits Show 2009 / Banská Bystrica / 19.9.2009

Príspevokod užívateľa naraznik1 » 20 Sep 2009 21:25

Ako vidiet zazraky sa deju aj papierovom modelarstve. Je to smutne.

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2787
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: All Kits Show 2009 / Banská Bystrica / 19.9.2009

Príspevokod užívateľa sony » 20 Sep 2009 21:56

Nuž... každá súťaž má svoje plusy a mínusy... Hodnotenie bolo velké mínus... Páčilo sa mi, že pán Kršiak spomenul členov poroty... Som "rád", že medzi nimi nebol žiaden papierak... Podla toho to aj v papierackých kategoriach vyzeralo... :dhh: Leszka Goru neriešim... :sure:
Podla mna bola táto súťaž príjemným oživením volného času pred Nitrou :P Aspon som si nejakého Halinského kúpil... :dhh:
Aspon sme si opať dobre pokeci... Papieraci 4ever :boss: :vicotry:

No a nejaké fotos:

Papier:
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Plast:
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

niečo na záver:
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Re: All Kits Show 2009 / Banská Bystrica / 19.9.2009

Príspevokod užívateľa jozkin » 20 Sep 2009 22:12

Abysom sa priznal, tak ma prekvapilo, ze nemali osetrenu moznost vystavnych modelov... Inak k tomu treba pristupovat tak, ze to bola sutaz, ktoru organizovali plastaci, navyse tusim figurkari (aspon tak to bolo vlani, toho roku som sa na take detaily nesustredil). Preto si myslim, ze je zbytocne rozoberat porotcov a system hodnotenia.
V BB v Muzeu SNP aj v Nr a LH (aspon pokial viem) papieraky hodnotia papieraci, takze je to na inej urovni. Zasadny problem je v tom, ze nas, papierakov, zatial nie je dost na samostatne sutaze ako maju napr. v CR, takze sme vzdy iba sucastou nejakej plastackej akcie. (Nemam nic proti plastakom, ani ich modelom, pisem to iba koli tomu, ze predsa len je to trochu ina kategoria modelov a kladu doraz na ine veci).
Vsetky sutaze, na ktore chodim beriem ako spolocenske akcie, kde sa stretnem s ostatnymi modelarmi, porozpravame sa, zhodnotime vlastne modely, cudzie modely, aktualne nakupy, odporucime model, techniku, material, lepidlo, podklady, co-to nakupime, ale rozhodne to neberiem tak, ze tam idem koli tomu aby som nieco vyhral.
Takze si to preberte kazdy ako uznate za vhodne, osobne si myslim, ze by bola skoda tuto sutaz zavrhnut uplne, skor by to chcelo pomoct organizatorom, aby sa podobne kixy uz nestavali. Predstavte si, ze by ste mali podla kriterii hodnotenia papierakov a nasich kategorii hodnotit zeleznicne modely (tie jazdiace, moduly, panely) alebo RCcka, tiez by to nemuselo dopadnut dobre...
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3220
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: All Kits Show 2009 / Banská Bystrica / 19.9.2009

Príspevokod užívateľa WanRayen » 21 Sep 2009 08:16

Áno je to tak táto akcia bola dobra v tom, že sme sa znova stretli v tomto má veľké plus. Nech už je Nitra nech mi to napraví. :feel good:

Užívateľov profilový obrázok
samo | 28
Príspevky: 621
Meno: Samo
Bydlisko: UK

Re: All Kits Show 2009 / Banská Bystrica / 19.9.2009

Príspevokod užívateľa samo » 21 Sep 2009 09:43

No z môjho pohľadu bola akcia celkom pekná, spoznali ma ďalší ľudia z fóra (alebo skôr ja ich :P ), modelov bola dosť veľká kopa, aj kvalitných :P .Moc sa mi páčil spomínaný panzer 1:16 (na Potkanovi bolo vidieť, že sa už nemôže dočkať kedy rozstrihá ten svoj 2D) a aj leszkov scud...videl som aj živý zázrak-víťazný model v kategórii stavby, ale neviem prečo, viac sa mi páčila mamenka a ostatné modely v tej kategórii :) Plasťákov bolo obrovské množstvo pásových, niektoré naozaj podarené a zničené kúsky.Fotky hádam dnes poobede.

Návrat na "Archív 2009"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný