Cena primatora mesta Nitry 2009 / 24.10.2009 / Nitra

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: Cena primatora mesta Nitry 2009 / 24.10.2009 / Nitra

Príspevokod užívateľa vasik1 » 26 Okt 2009 10:46

Prosím Vás môže niekto cez Toudiho tvár preložiť kocúra alebo nejakú postavu? Veď som ho takto "celého" nespoznal :wink:

Užívateľov profilový obrázok
samo | 28
Príspevky: 621
Meno: Samo
Bydlisko: UK

Re: Cena primatora mesta Nitry 2009 / 24.10.2009 / Nitra

Príspevokod užívateľa samo » 26 Okt 2009 13:13

No tak hodím aj ja nejaké fotos:
papier:
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
plast:
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
vyhlasovanie:
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
RKK | --
Príspevky: 153
Bydlisko: Nitra

Re: Cena primatora mesta Nitry 2009 / 24.10.2009 / Nitra

Príspevokod užívateľa RKK » 26 Okt 2009 16:25

Pridam sa aj ja k hodnoteniu akcie. Najprv klasicka dakovacka:
velka vdaka ludom z MK Zobor, hlavne Martinovi Mikulasovi a Jarovi Vnukovi za to, ze boli znovu ochotni zorganizovat tuto vynikajucu akciu.

potom vdaka ide mojmu bratovi MRK, ktory mi pomohol s papierackou sutazou a taktiez aj Bugattimu, ktory nam pomohol s rozhodovanim.

a v neposlednom rade vsetkym, kto sa akymkolvek sposobom zucastnili na tejto akcii: tym, co priniesli modely, co sa len prisli pozriet, proste kazdemu, kto prispel k vytvoreniu tej spravnej atmosfery.

Modelov sme napocitali 190, z toho vacsina sutaznych. Neviem, kolko ich bolo minuly rok, ale takto ich bolo tak akurat :) (formuli mohlo byt viacej, skoda). Vacsina z nich bola prihlasena cez net, za co vam dakujem. Kvalita modelov bola celkom fajn, hlavne zeleznicna a bojova technika mali pekne postavene modely.

K tomu spolocnemu foto, cislo 10 je MRK (moj brat). Ja som bol vedla Romana V., ale akosi na foto nie som :( . Ale ved vsetci ma poznate, ja som vam daval medaily :wink: .

Bolo by fajn, keby ste napisali, co sa vam nepacilo, vadilo, co by sme mali o rok zlepsit. Kludne kritizujte, pomozete nam vystavu este zlepsit. S tym vydychanym vzduchom tazko mozno nieco spravit. Idealna by bola vacsia hala, ale to je otazka dostupnych penazi... Zase budte radi, ze to nebolo v Domine.

Aby ste si o sebe nemysleli, ze ste taki super, tak tu mate dve veci, co mi vadili:
1) polovica zeleznicnej techniky bola prihlasena v kategorii Ostatne :cry: . Ked uz ste dostali samostatnu kategoriu, tak ste si mohli dat tu namahu a najst ju v prihlasovacom formulari.
2) zase v architekture vyhrali Poliaci. Myslim, ze je skoda, ze v tejto kategorii nevyhravame my s modelmi od arch. Vyskovskeho. Ved jeho stavby je to najlepsie, co v architekture mozno postavit a stale to vyhravaju Poliaci s tymi ich pocitacovymi stavbami...

Takze este raz vdaka, rad som vas videl a o rok dovidenia :wink: .

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitry 2009 / 24.10.2009 / Nitra

Príspevokod užívateľa iconmaster » 26 Okt 2009 16:59

RKK - mas pravdu, ale podla mna ta hala nam vystacila, iba vetranie nebolo prilis ucinne. Ale toto vazne len na okraj.
A co sa tyka tych poliakov, Gora uz nezobral tolko medaili ako predtym, z kategorie ostatne sme ho vytlacili, buduci rok ho treba vyriesit aj v tej architekture :P
Kazdopadne velka vdaka za akciu!

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: Cena primatora mesta Nitry 2009 / 24.10.2009 / Nitra

Príspevokod užívateľa Patero » 26 Okt 2009 18:23

a nielen Gora. Ja mám horúci typ na jedného týpka, ktorého by tiež nebolo od veci kantnúť.... :boss:

Užívateľov profilový obrázok
Lubosch | 49
Príspevky: 295
Bydlisko: Sobotište
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitry 2009 / 24.10.2009 / Nitra

Príspevokod užívateľa Lubosch » 26 Okt 2009 18:25

RKK napísal:1) polovica zeleznicnej techniky bola prihlasena v kategorii Ostatne :cry: . Ked uz ste dostali samostatnu kategoriu, tak ste si mohli dat tu namahu a najst ju v prihlasovacom formulari.


Ja som mal prihlásené dva modely, Kategória P9, mierka 1/25 a na emaim mi prišla takáto odpoveď:

Kategoria modelu: P8
Mierka modelu: 1/24
Nazov modelu: Dyrenkov D-2
Vyrobca modelu: Modelik
Uprava:

Kategoria modelu: P8
Mierka modelu: 1/24
Nazov modelu: Henschel T2-71
Vyrobca modelu: Modelik
Uprava:

U mňa chyba nebola, ja som si našiel správnu kategóriu, aj som ju zadal. Chyba bude asi v prihlasovacom formulári.

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitry 2009 / 24.10.2009 / Nitra

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 26 Okt 2009 18:26

Patero napísal:a nielen Gora. Ja mám horúci typ na jedného týpka, ktorého by tiež nebolo od veci kantnúť.... :boss:

nieje dúfam zo Šiah :bad smile:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitry 2009 / 24.10.2009 / Nitra

Príspevokod užívateľa serpens » 26 Okt 2009 18:29

a nenosi na krku tri medajle :P
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2787
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Cena primatora mesta Nitry 2009 / 24.10.2009 / Nitra

Príspevokod užívateľa sony » 26 Okt 2009 18:39

mna sa to chvalabohu terazky netýka... :dhh: :dhh: nakolko som sa k vašej radosti nezúčastnil :wink: ...

No a terazky vážne... Fakt mám čo lutovať... vyzerala to byť fakt skvelá akcia.. a ja som sa doma moril :ah: ...Ale gratulujem všetkých víťazom...o rok pridem určite... a už sa tešim, ked sa s vami bláznami stretnem na najbližšej akcii :wink: :P
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
lowi | 42
Príspevky: 1301
Meno: Vilo
Bydlisko: Závažná Poruba

Re: Cena primatora mesta Nitry 2009 / 24.10.2009 / Nitra

Príspevokod užívateľa lowi » 26 Okt 2009 19:20

Neviete kto bol pán čo vyhral lode?? Ten Konigsberg som videl už asi na piatej akcii.

Zas je pravda, že nič lepšie tam nebolo. Iba ak Lezskou SCUD. :haha: :haha:

Inak musím povedať že velmi pekná akcia. :vicotry:

Návrat na "Archív 2009"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný