Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Walker Maťo

Užívateľov profilový obrázok
Walker Maťo | 45
Príspevky: 2
Meno: Martin Donáth
Bydlisko: Bernolákovo

Walker Maťo

Príspevokod užívateľa Walker Maťo » 02 Jan 2023 15:04

Ahojte,
som tu nový tak len v skratke o mne na úvod.
Volám sa Maťo Donáth a mám 44 rokov. Som z dedinky pri Bratislave z Bernolákova.K papierákom sa vraciam po cca. 25 rokoch, kedy sme asi všetci fičali na vystrihovačkách z ABC a Zenitu.
Vtedy som staval čo prišlo :) Keďže odvtedy už pretieklo veľa vody v Dunaji, zameral som sa na okrídlencov, ktorých som staval aj z plastu a ktorých zbierka sa mi doma pomaličky rozrastá odkedy som sa tomu začal znovu venovať. Takže o to že nebude čo stavať sa na pár rokov nebojím.
Aj keď času nie je navyše, ale keď sa predsa len nejaký nájde a nevenujem ho deckám, psovi a bicyklu tak ,,patlám" :big smile: aby som neskončil len pri zbierke v skrini.
Pre predstavu prikladám pár fotiek z už dokončeného modelu Ju 87D3 od GPM + pár z aktuálne začatého Fw 190 A7 majora Heinricha Bära.
Som rád že takýto web existuje aj na našej rodnej hrudi. A že sa tu môžem stretávať s ľuďmi podobne chytenými ako ja :wink:
Pekný deň Vám všetkým želám...



Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: Walker Maťo

Príspevokod užívateľa Marmat » 02 Jan 2023 18:01

Vitaj na fóre. Vidím, že ty budeš v budúcnosti dobre miešať karty na súťažiach. Lebo pokiaľ niekto po 25 rokoch takto parádne postaví nie práve jednoduchý model, tak som zvedavý, čo za výtvory bude robiť, keď naberie trochu toho know-how. :shocked:

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Walker Maťo

Príspevokod užívateľa iconmaster » 02 Jan 2023 19:28

Vitaj u nás Maťo a zaraď sa, nech sa tu dobre cítiš!

Ako pozerám tvoju štuku aj s diorámkou, nie si žiadny začiatočník. :victory: Pre rozrobené lietadielko si kľudne založ samostatné vlákno a prezentuj, radi ti to očumíme a okomentujeme.

Ešte ti dám do pozornosti BA stretká, kde chodia aj ďalší členovia žijúci "východne od Bratislavy" :wink:

Užívateľov profilový obrázok
developer10 | 38
Príspevky: 1006
Meno: Peter
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať užívateľa:

Re: Walker Maťo

Príspevokod užívateľa developer10 » 02 Jan 2023 20:24

Vitaj Maťo a cíť sa tu ako doma ;) Nás navrátených pošahancov je tu viac, tak sa neostýchaj pýtať sa, ak Ťa niečo otázne prepadne, ale ako kukám, tak techniky lepenia sa asi nebojíš, lebo Tvoje ukážky vyzerajú super! Vkľude prezentuj svoje stavby aj ppčas prípravy, nech slintáme nad peknými kúskami uz počas patlania ;) Trim še! Peťo
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2543
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: Walker Maťo

Príspevokod užívateľa martin1807 » 02 Jan 2023 22:26

Vitaj a nech sa ti tu páči.:)

To lietadlo máš parádne, teším sa na ďalšie tvoje výtvory. :victory:
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
Walker Maťo | 45
Príspevky: 2
Meno: Martin Donáth
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Walker Maťo

Príspevokod užívateľa Walker Maťo » 03 Jan 2023 09:51

Ďakujem chlapci za podporu a privítanie.
Rád pridám nové obrázky ak sa mi podarí posunúť sa ďalej.
Zatiaľ sa držte. ,,Do lepenia a ešte ďalej".

Pozdravujem... :)

Návrat na "Vitajte! // Welcome!"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný