AeroModel nr. 8 JAKAB Publishing

Moderátori: Jolaus, Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
agostini | 41
Meno: Tomáš
Kontaktovať užívateľa:

AeroModel nr. 8 JAKAB Publishing

Príspevokod užívateľa agostini » 16 Dec 2019 12:22

Chystáme další číslo AeroModel a tentokrát padla volba na Aero C-3B, tedy bombardovací verzi Síblu (Si-204). Model bude opět v měřítku 1/48 a snažím se jej udělat tak detailně jak jen to bude možné a pokud to co mám nakreslené nepůjde sestavit, tak budu muset některé věci zjednodušit. Rozklad a testy proběhnou v průběhu následujících svátků a někdy v únoru(Februári) příštího roku by snad mohl být na stáncích.

Pepo | --
Meno: Pepo

Re: AeroModel nr. 8 JAKAB Publishing

Príspevokod užívateľa Pepo » 16 Dec 2019 16:59

Kraasa, a som nevedelze Siebel bol schopny aj bombit. ja si ho pamatam ako lahky prepravny Aero C-3 od KP :)

Roman | 46
2K+
Meno: Roman

Príspevokod užívateľa Roman » 18 Dec 2019 07:46

bombarder bol asi povojnova uprava csr. trup bombardovacej verzie bol raz vystaveny v obchodnom dome v cechach. hladaju nan suciastky. v kbeloch je zrenovovana bezna vojenska verzia. dovliekli ho z francie pretoze soudruzi vsetky sieble znicili.vo velkom ich srotovali na letisku v partizanskom.

agostini | 41
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa agostini » 29 Dec 2019 22:08

nemám úplně dokonalé podklady ale původní bombardovací verze by měla být Siebel Si-204 E0, ale je možné že v čs. byly provedeny nějaké úpravy aby více vyhovoval místním požadavkům.

agostini | 41
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa agostini » 03 Apr 2020 13:10

Tak jsem Síbla úspěšně dotáhnul do konce. Největší boj byl s kabinkou, kterou jsem 3x musel předělávat než to bylo pohodlně sestavitelné. Model s kokpitem bude v tomto měřítku pro hodně zkušené modeláře ale sestavitelné to je.

Návrat na "Letecká technika // Aircrafts"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných